CHP terörist saldırıyı kınadı

Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, İlçe Teşkilatı’nda basın toplantısı düzenledi.

CHP terörist saldırıyı kınadı
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin yaptığı açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yönelik terörist saldırıyı kınadı. Seçkin, “Cumhuriyet Halk Partisi her dönemde her yerde ve her şartta, kimden ve nereden gelirse gelsin, terörün karşısında dimdik durmuştur ve durmaya devam edecektir” dedi.

BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Dün saat 16.00’da düzenlenen basın toplantısına İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, belediye meclis üyeleriyle partililer katıldı.

“HER GÜN YENİ BİR ACIYLA UYANIYORUZ”

CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, konuşmasına dün Cizre’de yaşanan hain terör saldırısına değinerek başladı. Seçkin “Maalesef her gün yeni bir acıyla uyanıyoruz. Her gün yeni bir terör olayında evlatlarımızı, askerlerimizi, vatandaşlarımızı yitiriyoruz. Cizre’de polis merkezine yapılan terör saldırısında şehit olan polislerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

“TERÖRÜN KARŞISINDA DİMDİK DURUYORUZ”

banner287
Sözü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yönelik terörist saldırıya getiren Seçkin “Genel Başkanımızın şahsında partimize ve tüm milletimize yönelik bir terör saldırısı meydana geldi. Bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Herkesin bildiği gibi Cumhuriyet Halk Partisi her dönemde her yerde ve her şartta, kimden ve nereden gelirse gelsin, terörün karşısında dimdik durmuştur ve durmaya devam edecektir. Fakat 2002 yılında sıfır olan şehit sayısının bugün haddi hesabı kalmamıştır. Ülkemizi bu duruma sürükleyenlerin siyasi ve hukuki olarak hesap vermeleri gerekir.” ifadelerine yer verdi.

“CHP HAZIR”

Seçkin şöyle devam etti: “Türkiye içeride ve dışarıda gerek FETÖ, gerek IŞID ve PKK terörüne teslim edilmiş, ülkemiz artık şehit vermenin normal olduğu bir noktaya sürüklenmiştir. Bu sürecin bir an önce tersine dönmesi ve her türlü terörün ülkemizden defedilmesi için CHP örgütleri olarak herşeye varız, hazırız. Terörün karşısındaki bu dik duruşumuza karşı yapılan saldırılar, Kuvay-ı Milliye geleneğinden gelen Cumhuriyet Halk Partisi’nin hiçbir üyesini korkutamaz, yıldıramaz, sindiremez.

“CUMHURİYETTEN YANA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP tüm milletimizle birlik ve beraberlik içirisinde, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürümeye, çağdaşlıktan, akıl ve bilimden, Cumhuriyetten ve demokrasiden yana olmaya her zaman devam edecektir. Bu vesileyle gerçekleşen tüm terör saldırılarını bir kez daha kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”

“BİR CANIMIZ VAR; BU ÜLKEYE FEDA OLSUN”

CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, Cerablus harekatını gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri ile terörle mücadele veren tüm güvenlik görevlilerine başarılar dileyerek sözlerini şu şekilde tamamladı: “Büyük taarruzun başlangıcının yıldönümü vesilesiyle başka Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Genel başkanımıza yapılan saldırı nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Unutmayınız ki, CHP yılmaz, sinmez, korkmaz. Bir canımız var; o da bu ülkeye feda olsun”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan
Erdoğan - 2 yıl Önce

15 temmuz da neredeydiniz? bu milletin canına malına namusuna vatanına kastedenlere gıkınız çıkmadı.
Ortalıkta bile yoktunuz 27 gün.
Millet size bunun hesabını soracak efendiler...

AYŞEGÜL
AYŞEGÜL - 2 yıl Önce

Çok samimiyetsizsiniz.
300'e yakın vatandaşımızı kaybettik,cumhurbaşkanına başbakana millete Darbe yapıldı hiç sizleri göremedik..
Sizlerin artık hiçbir karşılığı yok bizim gözümüzde...

Eski CHP li...
Eski CHP li... - 2 yıl Önce

Sizlerin gerçek yüzünü gördükten sonra biranbile o partide durmadım...
Sizler bu ülkeye bu millete sadece köstek olan bir oluşumsunuz..
Söylediği ile yaptı aynı olmayan,çelişkilerle dolu Halkçılıktan Halktan uzak,ak'a kara demek için varsınız..
Çok şükür sizlerin gerçek yüzünü gördümm.
Allahım ve bu insanlar beni affetsin,bu gerici zihniyete oy vererek ülkemin ilerlemesine mani oldum :(

Ce Ha Pe
Ce Ha Pe - 2 yıl Önce

Aaaaaa bu arkadaşlar Milletin canını ortaya koyduğu günlerde bankamatiklerde marketlerde fırınlarda alışveriş yapıp sonrasında sokağa çıkmayın mesajına karşılık evlerinde oturup iktidar gitsin,bizde zorbalıkla iktidara geliriz zihniyetindeki arkadaşlar değilmi :))
Geçmiş tarihleride böyle hep zorbalıkla millete kankusturarak ülke yönettiler..

MUZO
MUZO - 2 yıl Önce

KENDİLERİNE KARŞI BİRŞEY OLUNCA KINARLAR ZATEN DAHA DÜNE KADAR SESLERİ ÇIKMIYORDU

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459