CHP yönetimi Ankara’da

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ankara’ya gitti.

CHP yönetimi Ankara’da
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı başkanlığındaki CHP heyeti, Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Anıtkabir’i ziyaret eden CHP heyeti, CHP Grup Toplantısı’na da katıldı.

ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİLER

Başkan Engin Camcı ve beraberindeki heyet ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret etti. CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı adına Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakan heyet, saygı duruşunun ardından toplu fotoğraf çektirdi. Heyet, daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçerken CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı: "Yüce Atam. Kurmuş olduğun partinin 93. yılını kutladığımız bugünlerde Çerkezköy İlçe Yönetimi olarak huzurunda olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. İlkelerinin ve devrimlerinin sonuna kadar takipçisi ve uygulayıcısı olacağımızın bir kez daha sözünü vermeye geldik. Her zaman olduğu gibi ideolojilerinle geleceğimizi inşa etmeye devam edeceğiz. Yerin asla dolmayacak Atam. Senden devraldığımız bayrağı taşıyan milyonlarca evlatların olarak en büyük emanetin olan Cumhuriyetine ve onun değerlerine sahip çıkacağız. Varlığından güç ve cesaret alarak sonsuza kadar izindeyiz. Saygı, sevgi ve minnetle"

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI İLE BİR ARAYA GELDİLER

Heyet, Anıtkabir ziyaretinin ardından CHP Genel Merkezi'nde Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Seyit Torun ile bir araya geldi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Çerkezköy ile ilgili bilgiler de verildi.  CHP Yönetimi Haluk Koç ve Seyit Torun'a göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları faaliyetleri içeren bir dosya da sundu.

MECLİSİ GEZDİLER

İlçe Başkanı engin Camcı başkanlığındaki heyet, ziyaretin ikinci gününde ziyaret ettikleri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Emre Köprülü tarafından karşılandı. Heyet, Çerkezköy’ün talep ve sorunlarını Köprülü’ye iletti. Heyet, Emre Köprülü eşliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni de gezme imkanı buldu.


banner287

6 AYLIK FAALİYET RAPORUNU SUNDU

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Grup Toplantısı'na katılan heyet, toplantının ardından Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak ve Emre Köprülü ile öğle yemeği yedi. Yemeğin ardından CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'yi ziyaret eden heyet İnce ile gündemi değerlendirdi. Ziyaret sonrasında Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile buluşan heyet 6 aylık faaliyet raporunu Öztrak'a sundu.

PLAKET VERİLDİ

Öztrak ve Köprülü'nün katılımıyla, Çerkezköy ve Tekirdağ geneli ile ilgili fikir alışverişinde bulunulan kısa bir toplantı da yapıldı. Toplantı sonrasında heyet, Çerkezköy İlçe Başkanlığı adına Faik Öztrak ve Emre Köprülü'ye Çerkezköy'e vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

KILIÇDAROĞLU İLE BİR ARAYA GELDİLER

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da CHP Grup toplantısı sonrasında Çerkezköy heyetini makamında kabul etti. Kılıçdaroğlu ile Tekirdağ ve Çerkezköy'e ilişkin görüş alışverişinde bulunan heyet, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ile de görüştü.

“SONSUZA DEK KORUYACAĞIZ”

Ankara gezisini değerlendiren CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, “Ankara gezimizi dolu dolu yaşadık. Atamızın huzuruna çıkıp örgütümüz adına bir tören düzenleyerek çelengimizi sunduk. Duygu dolu anlar yaşadık. Gerek Genel Merkezimizde gerekse Mecliste bizleri en iyi şekilde ağırlayan Tekirdağ Milletvekillerimiz Faik Öztrak, Emre Köprülü ve Candan Yüceer'e teşekkür ediyoruz. Bizler çağdaş ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığını sonsuza dek koruyacağımıza söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459