CHP yönetimi gazetecileri kahvaltıda ağırladı

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecileri kahvaltıda ağırladı.

CHP yönetimi gazetecileri kahvaltıda ağırladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecileri kahvaltıda ağırladı. Engin Camcı, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basının; toplumu aydınlatan, vatandaşların gözü, kulağı, sesi olarak ülkenin çağdaşlaşması yolunda büyük rol üstlenen, fikir, düşünce özgürlüğü ve demokrasinin, insan haklarının en büyük savunucusu olan bir kurum olduğunu belirtti.

İNSAN HAKLARININ EN BÜYÜK SAVUNUCUSU

Saat 10.00’da Etbeyi Izgara Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda ilçe başkanı Engin Camcı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri gazetecilerle yakından ilgilendi. Kahvaltıda konuşan Engin Camcı, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basının; toplumu aydınlatan, vatandaşların gözü, kulağı, sesi olarak ülkenin çağdaşlaşması yolunda büyük rol üstlenen, fikir, düşünce özgürlüğü ve demokrasinin, insan haklarının en büyük savunucusu olan bir kurum olduğunu belirtti.

banner287
GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Camcı “Tüm bu işlevlerini, zor koşullar altında görev yapan, değerli gazeteciler sayesinde yerine getirmektedir. Basın özgürlüğünü kısıtlayan engellerin ortadan kaldırılarak, basın çalışanlarının haklarının yüksek standartlara kavuşturulması, Türk basınını daha da güçlendirecektir. Tüm gazetecilere baskı ve sansür politikasından uzak bir şekilde mesleklerini sürdürecekleri güzel günler dileklerimle, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

“FAALİYET RAPORUNU SUNDUK”

İlçe yönetimi olarak hayata geçirmeyi planladıkları projelerle ilgili de konuşan Camcı “İlçe yönetimi olarak her ay bülten çıkarıp 3 bin üyemize ulaştırmayı planlıyoruz” dedi. Engin Camcı, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri Ankara ziyaretini de değerlendirdi. Ankara’da Anıtkabir ziyaretinin yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret ettiklerini söyleyen Camcı “Çerkezköy ilçe örgütünün 20 sene sonra belediyeyi kazanmış bir ilçe örgütü olduğunu, ilçe yönetim kurulunun tamamının belediyenin kazanılmasında emeği olduğunu söyledik. Çerkezköy’ün zor bir bölge olduğunu, milletvekillerimizin de katkılarıyla doğru ve genç bir başkan adayıyla yola çıktığımızı ve kazandığımızı, belediye başkanımızın çok çalıştığını ve örgüt olarak da onun arkasında olduğumuzu söyledik” dedi. Camcı ayrıca Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na ilçe yönetiminin faaliyetlerinin yer aldığı bir dosya da sunduklarını söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459