CHP’de Büyükşehir ile Kapaklı konuşuldu

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nda iki ayda bir düzenlenen ‘Yönetim Birimleri Toplantısı’nda Büyükşehir yasa tasarısında Tekirdağ’ın büyükşehir, Kapaklı’nın ise ilçe olarak ön görülmesi konuşuldu.

CHP’de Büyükşehir ile Kapaklı konuşuldu
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - CHP Yönetim Birimleri Toplantısı’nda son gelişmeler değerlendirildi.
TOPLANTI DÜZENLENDİ
İlçe Teşkilatı’nda dün saat 20.00’da başlayan ‘Yönetim Birimleri Toplantısı’na CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, İl Genel Meclis Üyeleri M.Zeki Gürcün ile Sami İkizler,  belediye meclis üyeleri, CHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile CHP Belde Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.  
“RUTİN OLARAK DÜZENLENECEK’’
Toplantı öncesi konu hakkında bilgilendirmede bulunan CHP Çerkezköy İlçe Eğitim Sekreteri Necdet Ertürk, toplantının önceden planlandığını söyleyerek “fakat eski ilçe binamızın yetersiz olmasından dolayı, toplantımızı yeni binamızda gerçekleştiriyoruz.’’ Dedi.
 “2 AYDA BİR DÜZENLENECEK’’
banner287
Ertürk, toplantıların 2 ayda bir düzenli olarak gerçekleştirileceğini belirterek, “ilk olarak büyükşehir ve Kapaklı’nın ilçe olmasını istişare edeceğimiz toplantıda partimizin ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları, belde yönetim kurulu üyeleri ve ilçe eğitim komisyonu üyelerimiz bir araya geliyoruz’’ diye konuştu.
AMAÇ BİRİMLERİN BİLGİ PAYLAŞIMI
Toplantıların amacından da bahseden Necdet Ertürk şunları söyledi: “bu toplantılarla amacımız birimlerin bilgi paylaşımıdır. Bu amaca istinaden tüm birimlerin kendi çalışma alanlarıyla ilgili bilgi vermesi, beklentilerin iletilmesi, varsa sıkını ve sorunların paylaşılması ve fikirlerin paylaşılması hedefleniyor. Yine toplantılarda çalışmaların etkin ve verimli kılınması için alınacak önlemler de görüşülecek.’’


CHP Çerkezköy İlçe Eğitim Sekreteri Necdet Ertürk

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493