banner507

CHP’de yerel yönetimler komisyonu oluşturuldu

CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı Yerel Yönetimler Komisyonu oluşturuldu. CHP Çerkezköy İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Öztürk başkanlığında oluşturulan komisyon çalışmalara başladı.

CHP’de yerel yönetimler komisyonu oluşturuldu
banner301
ÇerkezköyBakış - CHP İlçe Teşkilatında oluşturulan Yerel Yönetimler Komisyonu Başkanlığına CHP İlçe Sekreteri Nejdet Öztürk getirildi.
“VATANDAŞLARA YÖNELİK PROJELER ÜRETİLECEK’’
CHP Genel Merkezinin talimatları doğrultusunda İl ve İlçe teşkilatları bünyesinde Yerel Yönetimler Komisyonları oluştururken, CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nda da Yerel Yönetimler Komisyonu oluşturuldu. CHP İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Ertürk Yerel Yönetimler Komisyon Başkanlığına getirildi. Komisyon hakkında bilgi veren Nejdet Ertürk, “Komisyon akademisyenler, meslek adamları ve partinin yönetim birimleri temsilcilerinden oluşuyor. Komisyon olarak yaklaşan yerel seçimler öncesi politikalar oluşturmak, vatandaşlara dönük projeler üretmek, yerel yönetimlerin çalışmalarını izlemek ve bu çalışmaları kamuoyu ile paylaşmak gibi çalışmalar yapılacaktır” dedi.
banner287
ÇALIŞMALAR UYGUNLANMAK ÜZERE İLGİLİ BİRİMLERE GÖNDERİLECEK
Üretilen politika ve projelerin İlde oluşturulan Yerel Yönetimler Komisyonu’na gönderilerek diğer ilçe teşkilatlarıyla paylaşılacağını kaydeden Ertürk, “16 üyeden oluşan komisyon ilk toplantısında çalışmalarla ilgili; Eğitim-Yerel Yönetimleri İzleme-Basın ve Halkla İlişkiler-Kadın, Çocuk ve Gençlik-Hukuk ve Sağlık gibi alt çalışma grupları oluşturarak çalışmalarına başladı. Bu grupların yapacakları çalışmalar komisyonun yapacağı toplantıda masaya yatırılıp, son şekli verildikten sonra, uygulanmak üzere ilgili birimlere gönderilecek” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493