CHP’den BAKIŞ’a gazeteciler günü ziyareti

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez ve parti yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle gazetemize ziyarette bulundu. Bakış Gazetesi yönetim kadrosu ve çalışanlarını kutlayan Dönmez, günün önemine dair çiçek takdim etti.

CHP’den BAKIŞ’a gazeteciler günü ziyareti
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı dün saat 15.00’da Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret etti.
“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ’’
İlçe Başkanı Metin Dönmez, Bakış Gazetesi ekibini çalışmalarından dolayı kutlayarak, “Sizler halk, siyasiler ve pek çok kurum ve kuruluşların doğru bilgilendirilmesinde büyük görev üstleniyorsunuz. Tüm basın emekçilerinin bu özel gününü kutluyorum.’’ Dedi.
ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
CHP İlçe Başkanı Dönmez, ziyarette günün anısına gazetemiz muhabirlerinden Esma Kurtuluş’a çiçek takdim etti. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak da ziyaretlerinden dolayı Metin Dönmez ile ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
CHP’DEN ZİYA SÜREN’E PLAKET
Bu arada İlçe Teşkilatı’nda düzenlen törende CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, TRT ve Anadolu Ajansı’nda yıllarca görev yapan Ziya Süren’e hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.
TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU
banner287
Dönmez’in takdim ettiği plaketi ve parti kadın kollarından Nezahat Tunalı’nın sunduğu çiçeği kabul eden Süren, gösterilen ilgiden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, “Basını unutmadığınız için çok teşekkür ediyoruz. .’’ Dedi.
“EN FAZLA TUTUKLU GAZETECİ TÜRKİYE’DE’’
Plaket takdiminin ardından söz alan İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Ertürk ise, gazetecilerin sıkıntılı ve baskı altında görevlerini icra ettiklerini söyleyerek “Bu baskılar gazetelerin özgür bir ortamda çalışmalarını engelledi. Öte yandan Türkiye dünyada en fazla tutuklu gazetecinin bulunduğu bir ülke. Bundan sonraki Çalışan Gazeteciler Günü’nde temennimiz tutuklu gazeteci olmaması ve daha özgür şartlar altında görevlerini yerine getirmelidir.’’ Değerlendirmesinde bulundu.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493