CHP’den itfaiyecilik haftası ziyareti

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ile CHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, itfaiye personelinin haftasını kutladı.

CHP’den itfaiyecilik haftası ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı beraberinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla Çerkezköy'de bulunan İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İtfaiye personeli ile sohbet eden Engin Camcı, itfaiyecilik mesleğinin çok kutsal bir meslek olduğunu söyledi.

İTFAİYE PERSONELİYLE SOHBET ETTİLER

İtfaiye personeli ile sohbet eden Engin Camcı, itfaiyecilik mesleğinin çok kutsal bir meslek olduğunu söyledi. Yoğun programlarından dolayı ziyaretin geciktiğini belirten Camcı “25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasından kutlanan İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla sizleri ziyaret etmek istedik. Geçtiğimiz hafta yoğun programımız dolayısıyla gelemedik. Bunun için sizlerden özür diliyoruz” dedi.

banner287
“VATANDAŞIN GÜVEN VE HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORSUNUZ”

Camcı, sözlerinin devamında ise "İtfaiye Müdürlüğümüz vatandaşlarımızın güvenliği ve huzuru için mesai saati gözetmeden çalışıyor. Ziyaretimizde bizimle içtenlikle ilgilenen tüm personele teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

“YETKİLİLERE BİLDİRECEĞİZ”

CHP İlçe Başkanı Engin Camcı ve Yönetimi, ziyaretinde sonunda itfaiyecilerin sıkıntı ve taleplerini dinledi. Yaklaşan soğuk havalar nedeniyle ısınma konusunda tedirginlikleri olduğunu belirten personel'e CHP İlçe Başkanı Engin Camcı "Bu konuyu en acele şekilde yetkililere bildireceğiz" cevabını verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459