CHP’den muhtarlar günü ziyaretleri

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde Çerkezköy’de görev yapan muhtarları ziyaret etti.

CHP’den muhtarlar günü ziyaretleri
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı beraberinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çerkezköy’de görev yapan mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.

MUHTARINI ZİYARET ETTİLER

banner287
Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve Yönetimi, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı ve aynı zamanda Bağlık Mahalle Muhtarı  Tahsin Akgün, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Recep Şahin, Gazi Osman Paşa Mahallesi Muhtarı Mutlu Timur, Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Turhan Ersöz, İstasyon Mahallesi Muhtarı Bahri Çakır, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hikmet İşcan, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Çetin, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı İrfan Akem, Kızılpınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Milli ve Veliköy Mahallesi Muhtarı Ersan Albayrak’ı ziyaret etti.

MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP Yönetimi, ziyaretlerinde mahallelerdeki sıkıntı ve talepleri muhtarlardan dinledi. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayan Camcı, “Muhtarlık müessesi, toplumumuzun ve kültürümüzün önemli yapı taşlarının başında gelirken demokrasimizin de en eski örneğidir. Muhtarlar, yerel yönetimde belediyelerimizin mahallelerdeki gözü, kulağı ve sesi olmuştur. Muhtarlarımız, bulundukları mahallelerde Belediyemizi ve Devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte, muhtarlar yerel demokrasimizin mihenk taşlarıdır. Milletimizin devlete ihtiyaç duyduğunda ilk çalacağı kapı muhtarlıklarımızdır. Muhtarlarımız hem devleti hem milleti temsil etmektedir. Bu denli önem arz eden görevlerini fedakarca yapan muhtarlarımıza saygılarımızı sunuyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306