CHP’den nezaket ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetim kurulu üyeleri Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ile İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı ziyaret etti.

CHP’den nezaket ziyaretleri
banner301
İLK ZİYARET KAYMAKAM METİN KUBİLAY’A

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve beraberindeki heyet bir dizi nezaket ziyaretine bulundu. İlk olarak Hükümet Konağı’na giden CHP heyeti, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı makamında ziyaret etti. Kubilay karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi. CHP İlçe Başkanı Engin Camcı da Çerkezköy için yapılan çalışmalardan dolayı Kubilay’a teşekkür etti.

KURUM MÜDÜRLERİ DE ZİYARET EDİLDİ

CHP İlçe Yönetimi, Kaymakam Metin Kubilay’ı ziyaretinin ardından Hükümet Konağı içerisinde bulunan diğer kurum müdürlerini de ziyaret etti. Çerkezköy Nüfus Müdürlüğü, Mal Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nü ziyaret eden CHP İlçe Teşkilatı kurum müdürleri ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Yapılan ziyaretlerin ardından heyet Hükümet Konağı’ndan ayrıldı.
banner287

SONRAKİ DURAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Hükümet Konağı’ndaki ziyaretlerinin ardından İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçen CHP İlçe Teşkilatı burada İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya’yı ziyaret etti. Başkan Engin Camcı ve beraberindekiler, geçtiğimiz günlerde oğlu Anka’nın sünnet olmasından dolayı İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya’yı tebrik etti. Heyet daha sonra Emniyet Müdürü Murat Ogan’ın odasına geçti. Misafirlerini kapıda karşılayan İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ORTAK PAYDAMIZ ÇERKEZKÖY

İlçe Başkanı Engin Camcı, göreve geldikleri günden itibaren kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulunduklarını belirterek “Çerkezköy için var gücümüzle çalışıyoruz. Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da desteğiyle ilçe teşkilatı olarak vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışmalar yapıyoruz” dedi. Vatandaşların sorunlarının çözülmesi için köprü görevi gördüklerini ve özellikle gençler için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını kaydeden Camcı “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız gençlik şölenini inşallah gelenek haline getireceğiz” dedi. Emniyet Teşkilatının yapmış oldukları çalışmalardan son derece memnun olduklarını dile getiren Engin Camcı ve heyeti, çalışmalarından dolayı emniyet teşkilatına teşekkür etti. CHP ilçe heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ogan ise Engin Camcı ve yönetimine ziyaret için teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi. Kurumlar arasındaki iletişimi koparmamak ve talep ve ihtiyaçların giderilmesi adına bu ziyaretlerin önemine vurgu yapan Ogan, “Ortak çalışmalar yaparak çözemeyeceğimiz sorun yok” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306