CHP’den okuma eylemi

FETÖ ve PKK terör örgütlerine yardım gerekçesiyle Cumhuriyet Gazetesi’ne düzenlenen operasyona Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları yönetimi tepki gösterdi.

CHP’den okuma eylemi
banner301
Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy Kadın Kolları, Cumhuriyet Gazetesi'ne yapılan operasyonu protesto etmek amacıyla Çerkezköy'ün çeşitli yerlerinde okuma eylemi yaptı.

OKUMA EYLEMİ YAPTILAR

banner287
CHP Çerkezköy Kadın Kolları, Cumhuriyet Gazetesi'ne yapılan operasyonu protesto etmek amacıyla Çerkezköy'ün çeşitli yerlerinde okuma eylemi yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca, okuma eylemi ile ilgili yaptığı açıklamada “İktidar partisi, giderek artırdığı faşist ve baskıcı uygulamalarına,  Cumhuriyet Gazetesi'ne yaptığı operasyonla bir yenisini daha ekledi. FETÖ’ye destek verme adı altında yapılan bu baskınlarla, yıllarca ömrünü bu gibi örgütlenmelere karşı çıkarak geçirmiş, bu örgütlerden zarar görmüş kişi ve kurumlar bir bir işten atılmakta, kapatılmakta ya da tutuklanmaktadır” diye konuştu.

“UMARIZ İKTİDAR BU GİDİŞİ GÖRÜR”

Alaca, iktidarın muhalif olan, iktidarı eleştiren bütün kesimleri kendine düşman görmekte ve intikamcı bir zihniyetle ülkemizin geleceğini ateşe atmakta olduğunu ileri sürerek “Umuyoruz ki iktidar mensupları bu kötü gidişi görür ve basınımız özgürce, halka gerçekleri anlatabileceği ortama kavuşur” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
PKK ve FETÖ terör örgütlerinin Taşöreni CHP.
PKK ve FETÖ terör örgütlerinin Taşöreni CHP. - 2 yıl Önce

Adı Cumhuriyet olan ama Türkiye Cumhuriyeti aleyhinde kara propaganda yapan,
Terör örgütlerinin (PKK-FETÖ) savunuculuğu yaparak Cumhuriyetten nasibini almamış bir gazeteyi okuyanlarda onlarla aynı zihniyete sahiptir.
Gerçi partilerine bakarak normal görüyorum,PKK ve FETÖ terör örgütlerinin Taşörenliğini yapan Cumhuriyet gazetesinin taşörenliğinide CHP yapıyor.

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

O ellerinizde gazetenin ismi Cumhuriyet, Cumhuriyet adıyla bu ülkede hainlik yaptırmayacağız.
CHP kadın kolları Türkiye Cumhuriyetine hainlik yapan bir oluşumumda destekçisi olmuş,yazıklar olsun size..

Neyi savunduğundan bi haberler,yada bilerek savunuyorlar.
Neyi savunduğundan bi haberler,yada bilerek savunuyorlar. - 2 yıl Önce

Seher Çağla Demir'in tanırmısınız???
Hani Ankara Garını kana bulayan canlı bomba.
Elinizdeki Cumhuriyet Gazetesi'nde serbest Muhabirlik yapmıştı.
Nerden bileceksiniz ki elinizdeki gazete yazmazki bunu bilesiniz.

rahatsızgezgin
rahatsızgezgin - 2 yıl Önce

siz tamamen meydanı boş bulduğunuz için böyle başı boş eylemlere kalkışabiliyorsunuz başka zaman orda hiç bişey yaptırmayan yetkililer bunlara dur diyemiyor gerçekten bunlar herşeyden bi haberler çerkezköy'de gerçekten bişey yapılmasını isteyip yapamayan bir belediye var her ortamda eleştirilen ayrımcılık yapılan

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459