banner507

CHP’li kadınlara İkizoğlu başkanlık yapacak

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine Gülşah İkizoğlu getirildi. İkizoğlu, düzenlenen basın toplantısında yeni yönetimini tanıtarak büyük bir heves ve heyecanla yola çıktıklarını kaydetti.

CHP’li kadınlara İkizoğlu başkanlık yapacak
banner301

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları yönetiminde kan değişikliği

BASIN TOPLANTISI YAPILDI

Ebru Alaca’dan boşalan CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları görevine Gülşah İkizoğlu’nun getirilmesinin ardından CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatında bir basın toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Can Avcılar ve partililer katıldı.

“BAŞARIMIZI TAZELEYECEĞİZ”

Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Engin Camcı gerçekleştirdi. Başkan Camcı, önceki dönem kadın kolları başkanlığı görevi yapan Ebru Alaca ve yönetimine teşekkür etti. Camcı, “2014’te yerelde CHP belediyeciliğini Vahap Akay ile beraber kazandırdı. Demek ki ekibimiz iyi çalıştı. Çerkezköy neler kazandı bu süre içinde gördük bunu. Önümüzdeki yerel seçimde de gençlik ve kadın kollarımızla tekrar var gücümüzle çalışıp, başarımızı tazeleyeceğiz.

Önceki Kadın Kolları yönetimimize hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı bir görev değişikliği oldu ve Kadın Kolları Başkanlığı görevine Gülşah İkizoğlu hanımefendi getirildi” ifadelerine yer verdi.

banner287

“BÜYÜK HEVES VE HEYECANLA BU YOLA ÇIKTIK”

Başkan Camcı’nın ardından yeni Kadın Kolları Başkanı Gülşah İkizoğlu söz aldı. Başkan İkizoğlu da önceki dönemde görev yapan tüm kadınlara teşekkür ederek yeni yönetimiyle büyük heves ve heyecanla yola çıktıklarını vurguladı.

İkizoğlu, “Öncelikle bu onurlu görevi bana uygun gören, İlçe Kadın Kolları Başkanlığı yapıp partimiz ve Çerkezköy adına güzel çalışmalar yapan Ebru Alaca’ya şahsım adına teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar üyesi olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde gönüllü olarak bulunduğum çalışmaları bundan sonra Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak canla başla çalışarak devam ettireceğime kendim ve yönetimim adına inancım tam. Cumhuriyetimizin ve partimizin kurucusu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, kadınlarımıza vermiş olduğu haklar ile toplumun her alanında varlığımızı başarı ile sürdürmekteyiz. Bizler Cumhuriyet kadınları olarak onun ilkeleri ışığında demokrasiye olan inancımız ile sen, ben demeden biz olmayı başararak devam edeceğiz. Çerkezköy’de tüm mahallelerde, tüm sokaklarda ayak basmadığımız yer, sıkmadığımız el kalmasın diyerek kadın kolları yönetimim ile birlikte Çerkezköy’ümüz için güzel işler yapacağımıza dair hep birlikte söz verdik. Asili, yedeği, gönüllüsü hep birlikte, bir olarak çalışacağız” dedi.

ROZET HEDİYE EDİLDİ

Kadın Kolları Başkanı Gülşah İkizoğlu’nun ardından CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, yeni Kadın Kolları yönetimine Atatürk rozeti hediye etti.

Gülşah İkizoğlu’nun yönetim listesi; Ezgi İpek, Gamze Özkök, Seher Ağgündüz, Cansu Yaran Filiz, Canan Aslan Özbakır, Ebru Karaman, Elif İnci, Bilgay Korkmaz. 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salim Tamgaç.1974-1994 Çerkezköy Atatürk İlkokulu Öğretmeni
Salim Tamgaç.1974-1994 Çerkezköy Atatürk İlkokulu Öğretmeni - 2 ay Önce

Başarılar diliyorum.Çok çalışacağız.Ülkemizin CHP'ye ihtiyacı var.

Kazım ok
Kazım ok - 2 ay Önce

Ayırımcılık yapma eskilerdeki çalışan değerli arkadaşlara sahip çık digerleri gibi havalara girme partine saayip cik hayırlısı olsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493