“Farklı bir yıl umut ediyoruz”

CHP Kapaklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“Farklı bir yıl umut ediyoruz”
banner301
Çerkezköy Bakış - CHP Kapaklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç, yeni yıl mesajında “Türk Milleti olarak 2016 yılında bir olduk, beraber olduk ve zorlukların üstesinden gelmeyi başardık. Bu vesileyle bir kez daha, 2016 yılında şehit olan askerlerimize, polislerimize, sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. 2017 yılının ülkemizin iyi yönetildiği, benzer olayların yaşanmadığı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.” fadelerini kullandı.

SAĞLIKLI VE MUTLU BİR YIL

2017’da herkese sağlık, mutluluk ve huzur dileyen Değer Koç mesajında şu ifadelere yer verdi: “2016 yılı, ülkemiz için terör olaylarının yaşandığı, vatandaşlarımızın ve güvenlik güçlerimizin hayatlarını kaybettiği, işçinin-emekçinin hakkını alamadığı, gençlerin iş bulamadığı, işsizliğin arttığı, ekonominin çöktüğü, doların başını alıp gittiği, eğitimde ve sağlıkta birçok sorunun yaşandığı, mahkemelerin adalet dağıtmadığı, yargıya güvenin bittiği, milli iradenin terör örgütlerince yok edilmeye çalışıldığı, başkanlık heveslerinin ayyuka çıktığı bir yıl oldu.

“FARKLI BİR YIL UMUT EDİYORUZ”
banner287

Buna rağmen Türk Milleti olarak 2016 yılında bir olduk, beraber olduk ve zorlukların üstesinden gelmeyi başardık. Bu vesileyle bir kez daha, 2016 yılında şehit olan askerlerimize, polislerimize, sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.
2017 yılının ülkemizin iyi yönetildiği, benzer olayların yaşanmadığı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

“MUTLU YILLAR”

Biz Cumhuriyet Halk Partililer olarak 2017 yılında, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, her türlü terör örgütünün karşısında olmaya devam edeceğiz. Başkanlık sistemine ve tek adam rejimine tüm gücümüzle karşı çıkarak demokrasinin savunucuları olmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda 2017 yılı, Kapaklı için yerel yönetimde hizmetlerin artarak devam ettiği bir yıl olacak. Bu dileklerle tüm halkımıza sağlıklı, huzurlu, refah içinde bir yıl diliyoruz. Mutlu Yıllar.”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306