“İyiliğe Dönüştür” Projesi ile 700 kişiyi giydirdiler

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları tarafından Ramazan ayının başında başlatılan İyiliğe Dönüştür Projesi devam ediyor.

“İyiliğe Dönüştür” Projesi ile 700 kişiyi giydirdiler
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları tarafından Ramazan ayının başında başlatılan İyiliğe Dönüştür Projesi devam ediyor. Kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü kaydeden CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca “Bu proje kapsamında bu güne kadar 700 ihtiyaç sahibine giysi ulaştırdık. Kampanyamız bundan sonra da yoğun bir şekilde devam edecek” dedi.

700 KİŞİYE ULAŞILDI

banner287
İyiliğe Dönüştür projesi kapsamında Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında toplam 670 ihtiyaç sahibine ulaştıklarını, Kurban bayramı sonrasında da 30 kişiyi giydirdiklerini belirten CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca, CHP Çerkezköy Kadın Kolları olarak oluşturdukları CHP Butik adı altındaki ‘İyiliğe dönüştür’ proje kapsamında vatandaşların evlerinde kullanmadığı veya az kullandığı giysileri alarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz” dedi.

HAFTANIN 3 GÜNÜ AÇIK

Kampanyaya ilginin yoğun olduğunu belirten Alaca, kampanyaya destek veren herkese de teşekkür etti. Bu projeyi uzun süre devam ettirmeyi hedeflediklerini kaydeden Alaca,kampanya kapsamında toplanan kıyafetlerin parti binasının alt katında oluşturulan CHP Butik’te ihtiyaç sahiplerini beklediğini belirterek “Butiğimiz Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri  11.00 ile 15.00 saatleri arasında açık. İhtiyaç sahiplerimiz butiğimize gelerek ihtiyaçları olan giyim eşyalarını alabilirler. Kampanyamıza katkı sağlamak isteyen vatandaşlarımız da bizlere ulaşarak vermek istedikleri giysileri butiğimize teslim edebilirler” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459