Kantarkıran: Kapaklı’ya bağlanmaktan memnunuz

Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin beraberindeki partililerle CHP Karaağaç Belde Teşkilat yönetimiyle bir ataya geldi. CHP Karaağaç Belde Başkanı Metin Kantarkıran, Kapaklı teşkilatını Karaağaç’ta görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Karaağaç olarak Kapaklı’ya bağlanmamız hem Kapaklı hem de Karaağaç’ın gelişimi için çok önemli bir adımdır. Kapaklı’ya bağlanmaktan memnunuz.” İfadelerine yer verdi

Kantarkıran: Kapaklı’ya bağlanmaktan memnunuz
banner301
ÇerkezköyBakış - Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, İl Genel Meclis Başkan Vekili Sami İkizler, İl Genel Meclis Üyesi M.Zeki Gürcün, Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri Nedim Yılancı, Ahmet Yörük, Erol Özkan, CHP Kapaklı İlçe Sekreteri Adnan Şahin, CHP Kapaklı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kapaklı Belediye başkanlığına adaylığını açıklayan Veysel Güven önceki gün Karaağaç Ardahanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde CHP Karaağaç Belde Yönetimi ile bir araya geldiler.
“DAHA DA GÜÇLENDİK’’
Önceki akşam saat 20.00’da gerçekleşen ziyarette konuşan CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, Karaağaç teşkilatının bünyelerine katılmasıyla birlikte daha da güçlendiklerini söyleyerek “Artık daha da güçlüyüz. Hepimiz Kapaklı teşkilatımıza hoş geldiniz’’ dedi.  Seçkin “Karşılıklı atılacak adımlarla daha iyi noktalara geleceğiz. Karaağaç, kapaklı ile daha çok büyüyecek daha iyi yerlere gelecektir. CHP olarak beldemiz ve ilçe teşkilatımızı her gün daha fazla çalışarak daha iyi yerlere getireceğiz.” Açıklamasında bulundu.
PARTİ ÜYELERİ TANITILDI
Kenan Seçkin, Kapaklı teşkilatında görev yapan isimleri tek tek tanıttı. Ziyarette konuşan CHP Kapaklı İlçe Sekreteri Adnan Şahin “Biz bu toplantıyı daha önce yapmak istiyorduk. Ancak programımızın yoğunluğunun üstüne Grup Başkanvekilimiz Muharrem İnce’nin de gerçekleştirmiş olduğu ziyaret eklenince ziyareti bugün gerçekleştirebildik. Biz burada Karaağaç Belde teşkilatımızın üyeleriyle tanışmaktan onur duyduk.” Şeklinde konuştu.
banner287
“KAPAKLI’YA BAĞLANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ’’
CHP Karaağaç Belde Başkanı Metin Kantarkıran, Kapaklı teşkilatını Karaağaç’ta görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Karaağaç olarak Kapaklı’ya bağlanmamız hem Kapaklı hem de Karaağaç’ın gelişimi için çok önemli bir adımdır. Kapaklı’ya bağlanmaktan memnunuz.”  İfadelerine yer verdi.
TOPLANTI BASINA KAPALI DEVAM ETTİ
İsimlerin tanıtılmasının ardından karşılıklı iyi niyet temennilerinin paylaşıldığı toplantı basına kapalı şekilde devam etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306