Kılıçdaroğlu’nu kongreye davet ettiler

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, TBMM’deki makamında ziyaret ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu 5 Kasım’da yapacakları kongreye davet etti.

Kılıçdaroğlu’nu kongreye davet ettiler
banner301

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, beraberindeki Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Avcılar, İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi Özer Adalı ve Çerkezköy Belediyesi Meclis üyesi Necmettin Çınar ile birlikte Ankara’ya gitti.
Camcı ve beraberindeki partililer ilk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti. Ziyarette Camcı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu 5 Kasım tarihinde 29 Ekim Spor Kompleksinde yapacakları ilçe kongresine davet etti. Davetten dolayı teşekkür eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,  o tarihteki programlarına bakacağını ve müsait olması durumunda kongreye katılmak istediğini söyledi. Ayrıca Kılıçdaroğlu, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu ve ilçe halkına selamlarını iletti.
Ardından da CHP’li heyet, CHP Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer, Faik Öztrak ve Candan Yüceer’i de ziyaret ederek kongreye davet ettiler.

banner287

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493