banner507

Köprülü: CHP’yi polemiğe çekmeye çalışıyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili ve Milletvekili Adayı Emre Köprülü; Çerkezköy CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk ve parti ilçe teşkilatı ile Öztrak Caddesi esnafını ziyaret etti. Köprülü ve beraberindekiler esnaf ziyaretinin ardından Çerkezköy Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Vahap Akay ile görüştü.

Köprülü: CHP’yi polemiğe çekmeye çalışıyorlar
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili ve Milletvekili Adayı Emre Köprülü; Çerkezköy CHP İlçe Başkanı Birol Öztürk ve parti ilçe teşkilatı ile Öztrak Caddesi esnafını ziyaret etti. Köprülü ve beraberindekiler esnaf ziyaretinin ardından Çerkezköy Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Vahap Akay ile görüştü.
“HALK DOĞRU KARARI VERECEKTİR”
banner287
Ziyaret sırasında konuşan CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü “CHP’yi bir takım polemiklere çekmeye çalışıyorlar. Ancak biz çalışmalarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Hedefimiz mevcut milletvekili sayımızı artırmak. Önemli olan sorunları çözebilecek bir irade. Ancak görüyoruz ki artık AKP’de bu irade kalmamış. CHP’nin projelerini kendi projeleriymiş gibi anlatıyorlar. Şimdi bir takım vaatler verdiklerini görüyoruz. Bunları açıkladıklarında seçime bir ay vardı. Seçimi beklemeyelim, meclisi açalım bu vaatleri gerçekleştirelim dedik. CHP’nin bu çağrısına cevap vermediler. Halkımız 1 Kasım seçimlerinde dikkatli olsunlar. İnanıyoruz ki halk iradesi doğru kararı verecektir” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖRENCİ VELİSİ
ÖRENCİ VELİSİ - 3 yıl Önce

SİZLER HİZMET VEREMESİNİZ HİZMET VERSEYDİNİZ İNCİ NARİN YERLİCE OKULUNUN BAHCESİNİ 2YILDIR ASVALTINI YAPAMADINIZ Kİ HİZMET VERESİNİZ BİZLER VELİ OLARAK 3KEZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNE MÜRACATIMIZI YAPTIK ENAZ 6KEZ CERKEZ KÖY BELEDİYESİNE MÜRACATIMIZI YAPTIK SONUÇ BOŞŞŞ MUHABET BURALARDA FAZLA ATMAYIN İSTERSENİZ

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493