Milletvekili Yüceer’i Belediye ekipleri kurtardı

Bir programa katılmak üzere Ambardere mevkiindeki evinden çıkarak, ilçe merkezine doğru seyreden CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, yolları kaplayan sular nedeniyle aracında mahsur kaldı.

Milletvekili Yüceer’i Belediye ekipleri kurtardı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Bir programa katılmak üzere Ambardere mevkiindeki evinden çıkarak, ilçe merkezine doğru seyreden CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, yolları kaplayan sular nedeniyle aracında mahsur kaldı.
ERTEM’İ ARADI
Milletvekili Yüceer’in telefonla ulaştığı Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, hemen Belediye kurtarma ekiplerini sözkonusu bölgeye sevketti. Kendisi de Yüceer’in mahsur kaldığı bölgeye hareket eden Belediye Başkanı Ertem, suyun diğer yakasında, Yüceer’in kurtarılmasını bekledi.
banner287
İŞ MAKİNESİ KURTARDI
Yüceer’in arabasının bulunduğu bölgeye giden bir iş makinası ve çekici, Millevekili Yüceer’i, suyun  bulunduğu bölgeden tahliye etti. Ertem’e teşekkür eden CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Başkan Ertem ile birlikte Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen Engelliler Haftası programına katıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 18:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 6 yıl Önce

sayın ertem'e ben de çok teşekkür ediyorum. özellikle her ay geleneksel olarak kutladığımız su kesintisi günlerine katkılarından dolayı, böyle bir organizasyonu düşünüp hayata geçirmedeki vizyonundan dolayı kutluyorum kendisini.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306