Öztrak CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti

CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve partililer ellerinde ‘hayır’ yazılı olan kağıtlar ile poz vererek Anayasa referandumunda kullanacakları oyun rengini belli etti.

Öztrak CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti
banner301
Çerkezköy Bakış - CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten ile birlikte CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

FAALİYETLERİ AÇIKLADI

banner287
Ziyarette ilk olarak CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, yönetim kurulunun 6 ay içerisinde yaptığı faaliyetleri açıkladı. Camcı “İlk olarak etkin kullanılmayan sosyal medya hesaplarımızı aktif hale getirdik. Yaptığımız her programı, ziyareti, etkinliği ve duyuruyu paylaşarak partililerimize ve halkımıza ulaşmak için çabaladık.19 Mayıs Gençlik Haftasında 1. Gençlik şöleninde gençlerimiz ve halkımızla bir arada olduk. Partililerimizle, halkımızın mutlu ve acılı günlerinde yanlarında olmaya çalıştık. Düzenlenen tüm önemli etkinlik ve programlara yönetim olarak katıldık. İlçemizdeki resmi daire amirlerini, mülki idare amirlerini ve sivil toplum kuruluşlarına yönetim olarak ziyaretler gerçekleştirdik. Ankara’da gerçekleştirdiğimiz ziyarette genel başkanımıza ve milletvekillerimize 6 aylık faaliyet raporumuzu sunduk.” dedi.

“KEMAL KILIÇDAROĞLU OLACAK OLSA DA BAŞKANLIĞA KARŞIYIZ”

Çerkezköy’e gelmekten ve burada partililerle bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirten CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, anayasa referandumu ile ilgili de fikirlerini söyledi. Öztrak “Anayasa konusu kamuoyu tarafından yeterince tartışılmış ve bilinen bir konu değil. Başkanlık sistemi ile toplumun tamamını temsil eden parlamento toplumun yarısını temsil eden başkanlık vesayeti altına alınmak isteniyor.” dedi. Başkanlık sistemine karşı olduklarını yineleyen Öztrak “Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olsa bile biz başkanlık sistemine yine karşıyız.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306