‘Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayalım’

Ankara ile Tekirdağ arasında mekik dokuyan Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, hafta sonu yine seçim bölgesindeydi. CHP’li Yüceer, ‘Trakya’da rüzgarı arkamıza aldık. Bunu bütün ülkeye yaymalıyız.’ Diyerek “Yerel seçimlerde bunu sandığa yansıtmamamız için hiç bir neden yok. Yeter ki daha çok çalışalım. Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayalım’ ifadelerini kullandı.

‘Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayalım’
banner301
ÇerkezköyBakış - Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Dr. Candan Yüceer hafta sonu Tekirdağ ziyareti oldukça yoğun geçti. Yeniçiftlik Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Yüceer, Marmara Ereğlisi’nde ilçe örgütünün düzenlediği yemeğe katıldı.   
YARGI İKTİDARIN SOPASI
Yüceer, Çorlu’da da CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte İlçe Örgütü tarafından Çorlu Divan Otel’de düzenlenen toplantıya iştirak etti. Bölge muhtarlarının ve gençlerin de katıldığı toplantıda konuşan İnce, AKP’ye sert eleştirilerde bulundu. İnce, yargının iktidarın sopası, adeta bir kılıç haline geldiğini söyledi. Programın ardından Yüceer, Grup Başkanvekili İnce ile Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
GREVDEKİ İŞÇİLERE MORAL DESTEĞİ
CHP’li Yüceer, grevdeki Birleşik Metal Üyesi Daiyang SK işçilerini de yalnız bırakmadı. Yüceer ve İnce, Çorlu Meydanı’nda çadır kuran açlık grevindeki işçilere moral verdi.
RİZELİLER GECESİNE KATILDILAR
Yüceer ve İnce daha sonra, Tekirdağ Rizeliler Derneği tarafından Rize'nin Kurtuluşu ve Derneğin de 1. Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen dayanışma gecesine katıldı. Yüceer’in de aralarında bulunduğu CHP’li heyet son olarak Çerkezköy’de, parti binasında, CHP’ye gönül veren partililerle bir araya geldi.
banner287YÜCEER ZİYARETLERİ DEĞERLENDİRDİ
Ziyaretleri değerlendiren Yüceer, ‘Hemen her hafta sonu köylerimizi, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Özellikle bölge gezilerini, yurttaşlarımızla bire bir kurduğumuz diyalogları çok önemsiyoruz. Parti yöneticilerimizi misafir etmek, onları ağırlamanın yanı sıra bölgemizin misafirperverliğini göstermemiz açısından bir fırsat oluşturuyor. Hem bu fırsatı değerlendiriyor, hem de üreticimizden esnafımıza, emeklimizden öğrencimize kadar toplumun tüm kesimlerinin sorunlarını konuşma, tartışma çözüm üretmeye yönelik azmimizi artıyoruz. Sorunları yerinde tespit ediyor, ilk ağızdan dinleyebiliyoruz’ dedi.
‘’RÜZGARI ALDIK’’
CHP’li Yüceer, ‘Trakya’da rüzgarı arkamıza aldık. Bunu bütün ülkeye yaymalıyız. Yerel seçimlerde bunu sandığa yansıtmamamız için hiç bir neden yok. Yeter ki daha çok çalışalım. Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayalım’ ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306