“Terör bizi yıldıramaz”

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan silahlı saldırıyı kınadı.

“Terör bizi yıldıramaz”
banner301
Çerkezköy Bakış - Açıklamada “Bu hem Sayın Kılıçdaroğlu'na hem de demokrasimize, birlik ve beraberliğimize yönelik bir saldırıdır. Terörün her türlüsüne karşı dik durmaya, mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Terör bizi yıldıramaz” denildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı, Artvin'in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan silahlı saldırıyı kınadı.

“DİK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
banner287

CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada saldırının aynı zamanda demokrasiye yönelik bir saldırı olduğunu belirtilerek “Partimiz liderine yönelik bu saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Bu hem Sayın Kılıçdaroğlu'na hem de demokrasimize, birlik ve beraberliğimize yönelik bir saldırıdır. Terörün her türlüsüne karşı dik durmaya, mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Terör bizi yıldıramaz” denildi.

BAŞSAĞLIĞI DİLENDİLER

Açıklamada “CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na ve konvoyunda yer alanlara ayrı ayrı geçmiş olsun dileklerinde bulunurken, şehide Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Haklısınız Terör sizi yıldıramaz..
Çünkü teröristi ceza evlerinde ziyaret eden sizin vekiliniz,sizin genel başkanınız.. Neden yıldırsınki sizi terör..
Daiş'e TSK operasyon düzenlediğinde, eğer farklı tarafda operasyon yapılırsa biz destek vermeyiz diyerek Ypg-Pyd yi koruyan sizin Genel Başkan yardımcınız..
Terörle içiçe olanı terör tabiki yıldıramaz..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454