Yaşlıları ziyaret ettiler

Çerkezköy Belediye Başkan yardımcısı Enver Bayram ve CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı beraberindeki Türk Metal Sendikası (TMS) Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ile birlikte Trakya Bakım Evi’ni ziyaret etti ve yaşlılarla bir araya geldi.

Yaşlıları ziyaret ettiler
banner301

Çerkezköy Bakış - Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi üzerindeki Çerkezköy Ağız ve Diş Hastanesi’nin karşısında taşınmazı Türk Metal Sendikası (TMS) Çerkezköy Şubesine ait olan bina, bir süre önce Huzurevi yapılması için bir firmaya kiralanmıştı. Bina içinde yapılan tadilat çalışmaların ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı denetiminde olan Özel Trakya Bakım Merkezi geçtiğimiz Eylül ayında hizmete açıldı. Trakya Bakım Merkezi’ni geçtiğimiz günlerde AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri birlikte ziyaret ederek yaşlılara moral vermişti.
Dünde Çerkezköy Belediye Başkan yardımcısı Enver Bayram ve CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı merkezi ziyaret ederek yaşlılar ve engelli bireylerle bir araya geldi. Ziyarette Camcı ve Bayram, yaşlılarla yakından ilgilendi ve onların istek ve taleplerini dinledi. Bayram, 31 yaşlı ve engelli bireyin yaşamını sürdürdüğü bakım evine, her türlü ihtiyaçlarında destek vermeye hazır olduklarını söyledi.banner287


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493