Başarılı öğrenciye ‘kitap’ hediyesi

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Çorlu’da düzenlenen resim yarışmasında birinci gelen Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi Üyeleri’nden Ersan Kaplan’ın kızı Dilara Kaplan’a Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan ile Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel kitap hediye etti.

Başarılı öğrenciye ‘kitap’ hediyesi
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen resim yarışmasında birinciliği Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi üyelerinden Ersan Kaplan’ın kızı Dilara Kaplan elde etti.
ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ
Çorlu 75. Yıl Mükerrem Ali Kayan İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Dilara Kaplan’a yarışmada dereceye girmesinden dolayı Türk Metal Sen Çerkezköy Şubesi’nde hediyeler takdim edildi. Şubede hazır bulunan Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan tarafından küçük kıza ‘Çiçekler Açarken’ isimli bir kitap hediye edilirken, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel tarafından da Rıza Zelyut tarafından kaleme alınan ‘Yabancı Kaynaklara Göre Türk Kimliği’ adlı eser takdim edildi. Ayrıca Türk Metal Sen Genel Başkanı ve Türk İş Genel Sekreteri Pevrul Kavlak tarafından gönderilen okul çantası ile hesap makinesi de Dilara Kaplan’a takdim edidldi.
 “YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUZ’’
Önceki yıllarda seviye tespit sınavlarında Tekirdağ İl Birinciliği ve Türkiye 9’unculuğu bulunduğu öğrenilen Dilara Kaplan’ı başarısından dolayı kutlayan Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, “Sayın Genel Başkanımız da kızımızı tebrik ederek sevgi ve selamlarını iletmemizi istedi, Dilara’ya hediyeler gönderdi. Biz de çocuğumu yürekten tebrik ediyor, bu başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca, kızımızın babası ve sendikamızın üyesi olan Ersan Kaplan’ı da tebrik ediyoruz.’’ Dedi.


banner287

“MUTLUYUM, GURURLUYUM’’
Hediyelere teşekkür eden Dilara Kaplan “Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a gönderdiği hediyeler için ayrıca teşekkür ediyorum. Çok mutluyum. Türk Metal Çocuk üyesi olduğum için de gururluyum. “ ifadelerini kullandı.
“ONLAR SAYESİNDE AİLEM OLDU’’
Baba Ersan Kaplan da kızının başarısı ile gurur duyduğunu aktararak, “15-16 yıldır sendikanın üyesiyim, bu camiayı yakından biliyorum. Onlar sayesinde ailem, yuvam oldu. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum.’’ Dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306