29 Nisan’da ter dökecekler

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ikincisi düzenlenecek olan ‘Ben Okurum Geleceğim Aydınlanır-2’ sınavı 29 Nisan’da gerçekleştirilecek. Yaklaşık 2 bin 500 öğrencinin ter dökeceği sınavın yapılacağı okullar ise önümüzdeki günlerde belirlenecek.

29 Nisan’da ter dökecekler
banner301

Çerkezköy Bakış - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen kitap okuma yarışması ‘Ben Okurum Geleceği Aydınlanır-2’ sınavının tarihi belli oldu.
Ortaokul ve Lise öğrencilerinin ter dökeceği sınıfta ortaokul öğrencileri Sol ayağım, Dolunay Dedektifleri İz Peşinde, Halime Kaptan, Sisin Sakladıkları, Yer Altında Bir Şehir, Çatıdaki Gezegen, Domates Saçlı Kız isimli kitaplardan, lise öğrencileri ise; Gençlerle Başbaşa, Gün Olur Asra Bedel, Şah Sultan, Yılkı Atı, Acımak, Küçük Ağa ve Uzun Hikaye kitaplarından sınav olacak.

banner287
29 NİSAN GÜNÜ TER DÖKECEKLER

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, ikincisi düzenlenen ‘Ben Okurum Geleceğim Aydınlanır-2’ kitap okuma yarışması sınavının 29 Nisan saat 11:00’da yapılacağı duyuruldu. Sınavın yapılacağı okullar ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306