Çocuk Kulübü’nden 700 öğrenci faydalanıyor

Kapaklı’daki Sanayiciler İlkokulu’nda 11 farklı alanda faaliyet gösteren ‘Çocuk Kulübü’nden 700 öğrenci faydalanıyor. Öğrenciler spor, sanat ve müzik gibi birçok alanda yeteneklerini geliştiriyor.

Çocuk Kulübü’nden 700 öğrenci faydalanıyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Öğrencilerin ders dışında kalan zamanlarında kendi yeteneklerini geliştirebildiği,  spor, sanat, resim ve müzikle iç içe olduğu bakanlık onaylı ‘Çocuk Kulübü’ projesinde bin 200 öğrencinin yer aldığı Sanayiciler İlkokulunda 700 öğrenci bu faaliyetlerden yararlanıyor. Sadece okul öğrencilerinin değil diğer okullardaki öğrencilerin de katılabildiği faaliyetlerle öğrenciler hem güzel vakit geçiriyor hem de kendisini keşfediyor. 

banner287
İŞTE O AKTİVİTELER

Geniş bir faaliyet alanıyla Sanayiciler İlkokulunda; satranç, zeka oyunları, kick boks, tekvando, halk oyunları, izcilik, müzik, yabancı dil, sayıların gücü, harflerin dünyası ve resim dersleri yer alıyor. Öğrenciler alanında usta isimlerle birlikte çalışarak eğitimlerini görüyor. Önümüzdeki sene ise 11 olan bu alanların sayısının daha da artarak daha fazla öğrenciye ulaşması bekleniyor.  
 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306