Eski öğrenciler birikimlerini anlattı

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş’ün doktor adayı kızı Gülnihal Gümüş, tecrübe ve birikimlerini öğrencilere anlattı.

Eski öğrenciler birikimlerini anlattı
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi eski öğrencisi olan ve şuan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıfta eğitimine devam eden Gonca Aksu ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Gülnihal Gümüş, HFZ’de düzenlenen ‘Meslek Tanıtımları’ kapsamında gerçekleştiren seminere katıldı. Burada iki doktor adayı sayısal öğrencilerine tecrübelerini ve birikimlerini anlattı.
HFZ Anadolu Lisesi Müdür vekili Ersin Sevinç, düzenlenen etkinliğe katılan eski öğrencilerine teşekkür ederek, meslek tanıtım günlerinin ara ara devam edeceğini söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
öğremci
öğremci - 10 ay Önce

Ne alaka bu okuldan mezun olan doktor yok mu? MaşAllah ne yetenekli aile bası üniversiteye hazırlık semineri veriyor kızı örnek öğrenci modeli. İyi ki varsınız gümüşler.

??
?? - 10 ay Önce

Okul müdürünün kızı niye seminer veriyor? koca okulun başka kariyerli mezunu yokmuymuş tek üstün öğrenci bumuymuş? ayıptır beyler.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493