banner507

Modern binaya taşınacaklar

Çerkezköy Modern Fen Bilimleri Koleji, 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemin için yeni yerini devraldı. Çerkezköy Modern Fen Bilimleri kurucusu Uğur Soykan, okulun inşaatının bittiğini ve son hazırlıklarının yapıldığını belirtti.

Modern binaya taşınacaklar
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Modern Fen Bilimleri’nin yeni binasının kira devri anlaşmasına Sur Akaryakıt yetkilisi Kerem Eker, ZFR Grup yetkilisi Şakir Özer ve Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Daimi Tavan katıldı.

“EĞİTİM SEVİYESİNİ EN ÜST DÜZEYE TAŞIYACAĞIZ”

Çerkezköy Modern Fen Bilimleri Kurucusu Uğur Soykan, “Modern Fen Bilimleri ile Sur Akaryakıt ve ZFR gruba ait Kızılpınar ışıklarda bulunan toplam 5 bin metrekare kapalı alanı bulunan inşaatı bitmiş binanın resmi kiralaması yapılmıştır. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin yapılacağı binanın günümüz şartlarına uygun, modern eğitime hazır hale getirileceği 2018-2019 eğitim dönemine kayıt almaya başladık. Bina bin öğrenci kapasiteli olup yarı olimpik yüzme havuzu, kapaklı spor salonu ve 2 bin metrekare bahçe alanı ile hizmete girecektir. İddialı ve sınav hazırlığında bir numara olan kurumumuz artık her alanda daha iddialı duruma gelerek, İngilizce eğitimi ve bölgedeki sosyal faaliyetleri ile de öğrencilerin eğitim seviyesini en üst düzeye taşıyacak.” dedi.

Soykan’ın ardından söz alan Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Daimi Tavan, “Bu tür projeler ihtiyaç ve bir kazanım. Bölgeye yapılacak her türlü yatırımı destekliyor ve elimizden geldiği şekilde de yardımcı olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493