Üzgün’e Baysan’dan hayırlı olsun ziyareti

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nden Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Üzgün'ü makamında ziyaret etti.

Üzgün’e Baysan’dan hayırlı olsun ziyareti
banner301

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz günlerde emekli olan İlçe Milli Eğitim eski Müdürü Mustafa Güçlü'nün yerine atanan Müdür Üzgün'ü Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı ile birlikte ziyaret eden Başkan Baysan, Üzgün’e görevinde başarılar diledi.
Gerçekleştirilen ziyarette ilçedeki eğitim çıtasını daha yukarıya taşımak adına Çorlu Belediyesi'nin yatırım ve sürdürülebilir projelerinin devam edeceğine dikkat çeken Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirilecek tüm faaliyet ve çalışmalarda yerel yönetim olarak eğitime desteklerinin süreceğini belirtti.

banner287
Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, misafirlerine teşekkürlerini iletti.
Uzun yıllardır Çerkezköy ilçesinde görev yapan Ahmet Üzgün, Milli Eğitim Bakanlığı kararı ile atandığı Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden önce 2014 yılından beri Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
karakaş
karakaş - 11 ay Önce

üzgün gitti çorluya bakış hala üzgün haberleri ! adı altında üzgün reklamı yapıyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493