"Türkiye’nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatörünü üretiyoruz"

SSG Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, bünyelerinde yer alan Termorad markasıyla Türkiye’nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatör üreticisi olduklarını belirterek, alüminyum panel radyatör satışında önümüzdeki...

"Türkiye’nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatörünü üretiyoruz"
banner301

SSG Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, bünyelerinde yer alan Termorad markasıyla Türkiye’nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatör üreticisi olduklarını belirterek, alüminyum panel radyatör satışında önümüzdeki yıllarda hem ulusal hem de uluslararası pazarda önemli satış hedefleri gerçekleştirmeyi planladıklarını söyledi.

Alüminyum sektörünün önemli markalarından SSG Alüminyum’un Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, 1994 yılında bünyesinde oluşturdukları Termorad markasıyla sektördeki başarısıyla ulusal ve uluslararası pazarlara taşıdıklarını söyledi. Konya’nın Seydişehir ilçesinde merkezlerinde Türkiye’nin ilk ve tek birincil çevreci alüminyum panel radyatörünü ürettiklerini belirten Gönenç, "Türkiye’nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatör üreticisi olan Termorad, düşük karbondioksit (CO2) salınımı sağlayan entegre altyapısı ve ev dekorasyonuna estetik katan ürün gamı ile tam kapasite üretimine devam ediyoruz" dedi.

banner287
Durmuş İbrahim Gönenç, panel radyatörlerin mimari tasarıma ve dekorasyona en zor uyum gösteren sabit parçalardan olduğunu söyleyerek, "Termorad sahip olduğu estetik ürün grubuyla bu algıyı ortadan kaldırarak, bu konuda sektöre farklılık katıyor ve panel radyatör tercihinde mekanlara derinlik ve bütünlük sağlarken, tasarımda zevkli bir dokunuş yakalamayı sıcacık çözümleriyle mümkün kılıyor" diye konuştu.

Türkiye’nin en büyük alüminyum panel radyatör üreticisi olma misyonuyla çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Gönenç, "Termorad, özellikle verimlilik, ürün çeşitliliği, modern ve şık tasarımları, farklı ebatlara uyarlanabilme seçenekleriyle estetiğe önem verenlere binlerce opsiyon sunabiliyor" şeklinde konuştu.

"Öncelikli hedef geleceğe yatırım"

İleri teknolojiyi kullanarak katma değer odaklı, çevre dostu, yalın üretim teknikleri ile en kaliteli ürün ve hizmeti, en rekabetçi maliyetler ile sunduklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, "Termorad olarak önceliğimiz geleceğimize yatırım yapmak. Son 5 yıldır Ar-Ge alanında önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Bugün Ar-Ge ekibimiz sadece çevre dostu, yüksek teknolojili, yeni nesil ürünler geliştirmek için çalışıyor. Bu sayede alüminyum panel radyatör satışında önümüzdeki yıllarda hem ulusal hem de uluslararası pazarda önemli satış hedefleri gerçekleştirmeyi planlıyoruz" dedi.

Termorad Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, öncelikli olarak yakın coğrafyada önemli bir büyüme hedeflediklerini ve şirketin ikinci kuşak başkanı olarak bu süreçte koltuğu devraldığı babası Salim Selahaddin Gönenç’ten büyük destek aldığını belirtti. Önümüzdeki 10 yıllık ihracat hedeflerine de değinen Gönenç, "Termorad olarak önceliğimiz kendi coğrafyamızda güçlü olmak. Daha sonrasında komşu ülkeler başta olmak üzere alüminyum radyatör pazarında söz sahibi olma planımız var. Özellikle Avrupa, şu anda bizim için her ne kadar zor bir pazar olsa da ciddi bir potansiyele sahip. Bu sebeple bizim pazar hedeflerimiz arasında önemli bir yer teşkil ediyor. Daha sonrasında Orta Doğu ve Asya pazarları potansiyelimiz arasında yer alıyor" açıklamasını yaptı ve çıktıkları bu yolda Termorad markasının uluslararası bir marka olacağından hiç şüphesi olmadığını ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306