Akay: Siyasetçinin düğün dernek heyecanı başlayacak

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile ilçede yayın yapan gazetecilerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Siyasetçinin düğününün, derneğinin seçimler olduğunu belirten Akay, 2019 Yerel Seçimleri atmosferine de 2018 yılının ikinci yarısında girilmiş olacağını ifade etti.

Akay: Siyasetçinin düğün dernek heyecanı başlayacak
banner301

Çerkezköy Bakış - 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tüm içtenliği ile kutladığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, gazetecilerin çok zor şartlarda çalıştıklarını ve okuyucusuna haber ulaştırma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “İnşallah bundan sonraki süreçte çok daha rahat, özgür ortamlarda çalışır ve haberlerinizi okuyucularınız ile buluşturursunuz” dedi.

banner287
ÇERKEZKÖY ŞANSLI
 Bölgede yayın yapan yazılı ve görsel medya çalışanlarının sorumluluk bilinci ile samimi bir anlayışla çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy’ün bu noktada şanslı olduğunu ifade etti.   10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen yemeğe katılan basın mensuplarına şahsı ve Çerkezköy Belediyesi adına teşekkür eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “2018’de iyi günlerde, güzel haberlerde buluşmayı ümit ediyorum. 2018 yılı bizim için önemli yatırımlarımızın tamamlandığı, sonuçlandığı yıl olacak” dedi.
2018 yılının ikinci yarısında düğün dernek heyecanının da başlayacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, siyasetçinin düğününün, derneğinin seçimler olduğunu belirterek, 2019 Yerel Seçimleri atmosferine de 2018 yılının ikinci yarısında girilmiş olacağını ifade etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493