Akay:Çerkezköy şoför esnafı için hayırlısı ne ise o olsun

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek 21 Ocak Pazar günü yapılacak olan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’na davet etti.

Akay:Çerkezköy şoför esnafı için hayırlısı ne ise o olsun
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve 21 Ocak’ta yapılacak olan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’nda Başkanlığa tekrar aday olan Mustafa As, Yönetim Kuruluna aday olan arkadaşları ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Oda olarak 21 Ocak Pazar günü Olağan Genel Kurul Toplantılarını gerçekleştireceklerini kaydeden Mustafa As, Başkan Akay’ı Genel Kurul Toplantısı’na davet etti.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy şoför esnafı için hayırlısı ne ise o olsun” diyerek 21 Ocak Pazar günü yapılacak olan Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Kurulu’nun Çerkezköy ve şoför esnafı için hayırlı olmasını diledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
TURBEDERELI
TURBEDERELI - 10 ay Önce

GENC DİNAMİK DÜRÜST ÇALIŞKAN BASKAN

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493