Ateş: Saadet Partisi stratejik bir ittifak yaptı

Saadet Partisi Tekirdağ 1 sıra Milletvekili adayı Arslan Ateş, gazetemiz Bakış’ı ziyaret etti. Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Akif Aldoğan ile sohbet eden Arslan Ateş, toplumun bütün kesimleriyle en rahat diyalog kurabilen partinin Saadet Partisi olduğunu kaydetti.

Çerkezköy Bakış
Ateş: Saadet Partisi stratejik bir ittifak yaptı
banner301

Çerkezköy Bakış - 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Saadet Partisi’nden Tekirdağ Milletvekili Adayı olan Arslan Ateş ve beraberindeki Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mehmet Kalyon, gazetemiz Bakış’ı ziyaret etti. Ziyarette Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Akif Aldoğan ile bir süre sohbet eden Arslan Ateş, seçim çalışmalarından da söz etti.

 

ADAYLARIMIZ ÇOK FAZLA İLGİ GÖRÜYOR

banner287

Ziyarette konuşan Saadet Partili Milletvekili Adayı Arslan Ateş, vekil adaylarına ilginin yoğun olduğunu kaydetti. Ateş, özellikle gençlerin; ülke meselelerine eğilmeleri, siyasete dahil olmaları, toplumun sorunları ile ilgilenme ve çözümüne katkı sunmaları noktasında genç ve öğrencilerin çok etkili olduklarını ifade etti.
SAADET PARTİSİ NEDEN MİLLET İTTİFAKINDA YER ALDI?


Millet İttifakı’nda bulunan Saadet Partisi’nin neden bu ittifak içinde olduğuna dair de konuşan Ateş, “Bunun birçok önemli gerekçesi var. Ama en önemli gerekçe baraj sorununu ortadan kaldırması. İttifak ile ilgili düzenleme bu hükümet tarafından yapıldı. Dolayısıyla Saadet Partisi bu seçimde; Cumhurbaşkanı adayını çıkardı ve kendi adayına oy istiyor. Kendi tüzel kişiliği, kendi logosu, kendi partisi, kendi seçmeni, kendi ekonomisi ile seçime giriyor. Bu yönüyle değerlendirildiğinde; Cumhur İttifakı; siyasi, Millet İttifakı; baraj sorununu ortadan kaldırdığı için stratejik bir ittifaktır. Diğer altı çizilmesi gereken en önemli husus da şudur; Türkiye tarihi bir fırsatı yakalamıştır. Farklı kulvarlarda ve birbirleriyle iletişimleri sınırlı kitleleri Vatan, Bayrak, Toprak ve Türkiye ortak paydasında buluşturmuştur. Birliğe ve beraberliğe aralanan bu kapıyı kapatmak; bu millete ve bu ülkeye yapılacak en büyük kötülüktür” dedi.
 

TEŞEKKÜR ETTİ


Karşılıklı konuşmaların sohbetin ardından gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Akif Aldoğan, Saadet Partili heyete, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah GÜMÜŞ
Abdullah GÜMÜŞ - 8 ay Önce

Arslan ATEŞ ve Halil İbrahim Kart çok kıymetli ve muhterem insanlardır. Tekirdağımız ve ülkemiz için çok önemli fırsatlardır.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306