Bakan Yardımcısı Çelik Kaymakam Abban’ı ziyaret etti

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Çerkezköy programı kapsamında Kaymakam Atilla Selami Abban ile bazı fabrikaları ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Çelik Kaymakam Abban’ı ziyaret etti
banner488
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösterecek olan A. Schulman Inc. Fabrikasının açılış törenine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, açılışın ardından çeşitli ziyaretlerde bulundu.
FABRİKALARI GEZDİ
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bazı fabrikaları ziyaret eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, burada fabrika yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Bakan yardımcısı Çelik’e AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe’de eşlik etti.

banner287
KAYMAKAM ABBAN’I ZİYARET ETTİ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, daha sonra kendisine eşlik eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindekilerle
Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’ı makamında ziyaret etti. Burada Kaymakam Abban, yapılan ve yapılacak olan devlet yatırımları ile Çerkezköy hakkında Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e bilgi verdi.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459