Bir TREDAŞ klasiği!

Çerkezköy’de yatırım için kış mevsimini bekleyen TREDAŞ, ihbarsız elektrik kesintileriyle hem esnafı hem de vatandaşı çileden çıkarıyor.

Bir TREDAŞ klasiği!
banner301
Çerkezköy Bakış - Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde yaklaşık 1 ay önce alt yapı çalışması başlatan TREDAŞ, dünkü 9 saatlik ihbarsız elektrik kesintisiyle hem esnafa hem de vatandaşa kış ortasında kışı yaşattı.

GÜN BOYU ELEKTRİK KESİNTİSİ

Sabah işyerinde elektrik kesintisiyle karşılaşan vatandaş gün boyu elektriklerin gelmesini bekledi. Yetkililerin duyarsız davranışlarına çalışmaların ağır aksak yürümesi eklenince mahallenin bir bölümü gün boyu elektriksiz kaldı. Esnaf, işçilerini günlük izne gönderirken mahalleli ise günü komşu-akrabalarında geçirdi.

banner287
İŞGÜCÜ KAYBINI KİM KARŞILAYACAK?

Esnaf işgücü kaybının kime fatura edileceğini sorarken, fatura gecikmelerinde abonelerine anlık maddi yaptırım uygulayan TREDAŞ’ın işgücü kaybı konusunda her hangi bir adım atıp atmayacağı merak konusu oluşturdu.

"ELBETTE HİZMET YAPILSIN"

TREDAŞ'ın hafta içi bu kesintiye tepki gösteren vatandaşlar "Elbette hizmet yapılsın ama bu kadar uzun süreli kesinti hepimizi mağdur etmektedir" dediler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2016, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459