banner507

Bozdağ da adaylığını açıkladı

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, oda başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

Bozdağ da adaylığını açıkladı
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Oda da 15. yılını geride bırakan ve 6. seçimine girecek olan Ali Bozdağ, esnaflardan gelen istekler üzerine yeniden aday olduğunu açıkladı. Bozdağ, “Biz büyük bir aileyiz, ailemize, esnafımıza ve sanatkarlarımıza hayırlı olsun. Sahaya ineceğiz, çalışmalar başlayacak. Seçim bölgemiz Veliköy’den başlıyor Uzunhacı’ya kadar. Pınarca’dan başlıyor Yanıkağıl’a kadar. 2 bin 609 üyemiz var. İki arkadaşımız daha aday, bu bir bayrak yarışıdır. Bu arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Bugün bizi burada yalnız bırakmayan bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Sağolun var olun.” dedi.
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi 5 Şubatta yapılacak. Eğer çoğunluk sağlanamazsa seçim 11 Şubat günü çoğunluk aranmaksızın gerçekleşecek.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 19:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet duru
Ahmet duru - 12 ay Önce

Ya kardeşim yeter artık. Bırak artık genç insanlara.
Birde bu güne kadar neler yaptığını söylesen de herkes bilse. Çerkezköy e ne kattın ki....

sevinç çoban
sevinç çoban - 12 ay Önce

çerkezköyde değişim şart artık sizin bırakma sıranz

Öz çerkezköylü
Öz çerkezköylü - 12 ay Önce

Sn:BAŞKAN:Mutlaka faydalarınız olmuştur Allah razı olsun,lütfen sizden ricAam bi büyük olarak gençlere kol kanaat gerin yol verin önünü açın,

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 12 ay Önce

Sadece aidat toplayıp hizmet adına üretken olamayan başta esnaf ve sanatkârlar odasında ve şoförler odasında değişim artık kaçınılmaz. Şeffaf yönetim anlayışıyla kamuoyu ve üyelerine bilgilendirme yapabilen dinamik odalar istiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493