Bozdağ’dan Öğe’ye iade-i ziyaret

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe’ye iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Öğe, esnafın dertlerini sıkıntılarını dinlemek için kaynaklarının esnaf odası olduğunu ifade etti. Öğe, diğer siyasi partiler gibi esnafı bir oy deposu olarak görmediklerini vurguladı.

Bozdağ’dan Öğe’ye iade-i ziyaret
banner301

Çerkezköy Bakış - Bir süre önce güven tazeleyerek yeniden Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na seçilen Ali Bozdağ’ı, Öğe ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Dün ise Bozdağ ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Öğe’ye iade-i ziyarette bulundu.

“ESNAFI OY DEPOSU GÖRMÜYORUZ”

banner287
İade-i ziyaretinden dolayı Başkan Bozdağ ve yönetimine teşekkür eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Bozdağ’a, görevlerinin tekrar hayırlı olmasını diledi. Öğe, “Sivil Toplum Kuruluşları bizlerin olmazsa olmazıdır. Gerek genel merkezimiz gerek yerel yönetimlerimiz bulundukları yerlerde STK’lar ile sürekli istişare içindedir. Dolayısıyla esnafımızın derdini sizlerin aracılığı ile öğreniyoruz. Şu konuyu da dile getirmek istiyorum. AK Parti teşkilatları olarak bizler esnafı bir oy deposu olarak görmüyoruz. Diğer siyasi partiler gibi seçimden seçime kapılarını çalmıyoruz. Yaptığımız bu görevi hakkıyla yerine getirmeye gayret ediyoruz” dedi.

“YENİ YÖNETİMDE DAHA İYİ HİZMET VERECEĞİZ”

Bozdağ ise, “Bizler demokrasi şöleni halinde kongremizi yaparken siz değerli siyasetçilerimiz hep yanımızda oldunuz. Bu vesile ile bizlerde sizi ziyaret etmek istedik. Bildiğiniz üzere yeni yönetimimizde yüzde 80 değişiklik oldu. İnşallah esnafımıza yeni yönetimde daha iyi hizmet vereceğiz” dedi.
Ziyarette Bozdağ, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe’ye Atatürk portresi hediye etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306