Bütün okullar yenilenecek

Çerkezköy’de, “Bir Sınıf Donat Adını Yaşat” projesi kapsamında, ilçedeki okular eğitim gönüllülerinin desteğiyle yenilenecek.

Bütün okullar yenilenecek
banner301
Çerkezköy Bakış - Okulları yenileyecek “Bir Sınıf Donat Adını Yaşat” projesi protokolü imza törenine Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Taha Ülker, Özel Optimed Hastanesi Başhekimi  Dr. Recep Çalışkan, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Temsilcisi Hüseyin Bahar, Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Şube Müdürleri İrfan Danışmaz ve Yusuf Hayri, tüm Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği üyeleri katıldı. İmza töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, tarafından proje ile ilgili görsel sunum yapıldı.

YGS’YE KADAR 100 SINIF

banner287
Ardından, STK temsilcileri ve Kaymakam Abban tarafından projenin imzası atıldı. İmzalanan protokolle eğitim gönüllüleri tarafından okulların sınıfları donatılacak. Projeye eğitim gönüllüsü STK’lardan Okul Aile Birliklerinden büyük destek geldi. Yakın hedef olarak 12 Mart tarihinde yapılacak YGS’ye kadar 100 adet sınıf donatılması hedefleniyor. Projenin ucu açık olurken, uygulama sonunda toplam 300 adet sınıfın donatılması hedefleniyor.

DESTEĞE ÇAĞIRDI

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, projeye destek veren STKlara teşekkür ederek, herkesi projeye destek vermeye çağırdı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459