Çerkezköy Demokrasi Şöleni’ne hazırlanıyor

Çerkezköylülerin yoğun ilgi gösterdiği Demokrati Nöbeti’nin bu akşam saat 21.30’da düzenlenecek 7’nci gün programında çeşitli etkinlikler etkinlikler düzenlenecek.

Çerkezköy Demokrasi Şöleni’ne hazırlanıyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Bir grup askerin darbe girişimine karşı yurt genelinde başlatılan Demokrasi Nöbeti Çerkezköy’de şölen havasında yaşanıyor. Çerkezköylülerin yoğun ilgi gösterdiği Demokrati Nöbeti’nin bu akşam saat 21.30’da düzenlenecek 7’nci gün programında çeşitli etkinlikler etkinlikler düzenlenecek.

Çerkezköy, bir grup askerin darbe girişimine karşı tepkisini Demokrasi Nöbeti’yle gösteriyor. 

TEPKİLER SÜRÜYOR

15 Temmuz Cuma akşamı FETÖ’ye mensup bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine yurt genelinde başlatılan başlatılan tepki sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla üzerine adeta sokaklara dökülen vatandaşlar, hain darbe girişimine tepkilerini her geçen gür artırıyor. 

SAAT 21.30’DA BAŞLAYACAK
banner287

Çerkezköy bu akşam saat 21.30’dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’nda Demokrasi Nöbeti tuttacak. Sabahın erken saatlerine kadar sürecek programda çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Programda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri birer konuşma yapacak.

ÖĞE DEMOKRASİ ŞÖLENİNE DAVET ETTİ

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Demokrasi Nöbeti’ni şölen havasına çeviren Çerkezköylülere teşekkür ederek, yeni bir demokrasi şöleni için tüm Çerkezköylüleri Cumhuriyet Meydanı’na davet etti. 

MİLLETİMİZ KENDİNİ SİLAHLARA SİPER ETTİ

Darbe girişiminin tüm ülke genelinde olduğu gibi Çerkezköy’de de büyük bir katılımla protesto edildiğini kaydeden İlçe Başkanı Öğe “Milletimiz darbe girişimi gecesinde kendisini silahlara siper etti. Cumhuriyetine, vatanına, bayrağına sahip çıktı. Aradan geçen yaklaşık bir haftaya rağmen milletimiz direncini artırarak tepkisini sürdürüyor. Bizler de tüm Çerkezköylüleri Cumhuriyet Meydanı’ndaki demokrasi şölenin bir olmaya çağırıyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459