Çerkezköy için son uyarı

Meteoroloji, Çerkezköy için uyarıda bulundu...

Çerkezköy için son uyarı
banner301
Çerkezköy Bakış - Karakış kendisini göstermeye başlıyor. Meteoroloji, Çerkezköy için uyarıda bulundu. Alınan bilgiye göre bugün öğleden sonra Çerkezköy beyaza bürünecek. Hava sıcaklığı da hissedilir şekilde düşecek.
Hava sıcaklığının sabah 9 derece olduğu Çerkezköy’de, öğleden sonra hava sıcaklığı düşecek. Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, bugün öğleden sonra yağmur yağışı etkisini yitirecek ve kara dönüşecek. Bununla birlikte hava sıcaklığı 14 derece birden düşecek. Akşam saatlerinde doğru ise hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceye kadar inecek.

DONACAĞIZ

banner287
Kar yağışı Cumartesi akşam saatlerine kadar etkili olacak. Metrekareye yağmur ve kar olmak üzere 20 kilogramdan fazla yağış düşmesi bekleniyor. Cumartesi gece saatlerine doğru hava sıcaklığının ise eksi 16 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Yetkililer, kar yağışı sonrası oluşacak buzlanma ve dona karşı vatandaşları uyardı.

OKULLAR ERKEN BOŞALACAK

Alınan bilgiye göre, hava muhalefeti nedeniyle ilçedeki ilk ve orta dereceli okulların saat 17.00’a kadar dersleri tamamlanacak ve öğrenciler evlerine gönderilecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454