Çerkezköy TSO meclisi toplandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası eylül ayı olağan meclis toplantısı tamamlandı.

Çerkezköy TSO meclisi toplandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Meclis Başkanı Taha Ülker başkanlığında yapılan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın eylül ayı olağan meclis toplantısında gündem oybirliğiyle karara bağlandı. Toplantıda ayrıca Oda bünyesinde görev yapan ekpertizlere Kapasite Raporu Experlik Sertifikası takdim edildi.

MECLİS DÜN TOPLANDI

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda dün yapılan toplantı saat 16.30’da başladı. Meclis Başkanı Taha Ülker başkanlığında yapılan toplantıya açılış ve yoklamayla başlandı.

SERTİFİKALARI TAKDİM ETTİLER

Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden sertifika almaya hak kazanan Oda’da görevli ekspertizlere Kapasite Raporu Experlik Sertifikası takdim edildi. Sertifikaları Çerkezköy TSO Meclis Başkanı Taha Ülker, Meclis Başkan Yardımcısı Adem Yavuzarslan, Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İsmail Akın ile Mustafa Seçkin tarafından takdim edildi.

“GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRİYORLAR”

Meclis Başkanı Taha Ülker, Çerkezköy TSO bünyesinde görev yapan ekspertizlerin görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiğini söyleyerek “Kapasite ve ekspertiz raporu için Odamızla çalışan firma temsilcilerinden çok olumlu yönde tepkiler alıyorum. İstanbul’dan daha kısa süre içerisinde Çerkezköy’de işlemlerini tamamdıklarını anlatıyorlar.Odamız bünyesinde görev yapan ekspertizlerimize teşekkür ediyorum” dedi.


banner287

TEŞEKKÜR ETTİLER

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Akın da Oda bünyesinde görev yapan ekspertizlere başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Sertifika sunumunda ekpertizler Soner Öztürk, Behçet Güven, Nilüfer Ceylan, İlknur Uludağ, İzzet Akten ile İbrahim Uludağ kendilerini tanıtarak kısa birer konuşma yaptılar.

OY BİRLİĞİYLE KARARA BAĞLANDI

İkinci gündem maddesi gereğince 2016 yılı ağustos ayı gelir-gider cetvelleri, banka cetveli ile mizanı görüşülerek ibra edildi. İlgili gündem maddesi hakkında bilgi veren Oda Genel Sekreteri Hakan Gel, Oda’nın 2016 yılı Ağustos ayı gelirini 176 bin 135 lira, giderini ise 113 bin 698 lira olarak açıklandı. Yapılan bilgilendirme doğrultusunda ağustos ayı gelir-gideri oy birliğiyle kabul edilirken aynı şekilde banka cetveli ile mizanı da oy birliğiyle karara bağlandı.

YENİ ÜYELER SEÇİLDİ

Üçüncü gündem maddesi gereğince meclis üyeliği sona eren Muharrem Yamaç’ın görev almış olduğu Arge Proje Ulusal ve AB Fonları İnceleme Komisyonu ile Dış İlişkiler Fuar ve Sergi Komisyonu’na görevlendirme yapıldı. Arge Proje Ulusal ve AB Fonları İnceleme Komisyonu’na Ali Memiş, Dış İlişkiler Fuar ve Sergi Komisyonu ise Bülent Bilecen getirildi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Dilek temenniler bölümünde Meclis Başkanı Taha Ülker, Global Connect 2016 Fuarı hakkında kısa bilgilendirmede bulundu. Ülker, Almanya’da düzenlenecek etkinlik için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Dilek ve temenniler bölümünün ardından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı olağan meclis toplantısı tamamlandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306