"Düşmana karşı birlikte mücadele verelim"

Ak Parti 19-21.Dönem İstanbul Milletvekili Mukadder Başeğmez Çerkezköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Demoktrasi Nöbeti’ne katılarak, darbe girişimine karşı başlatılan mücadeleye destek verdi.

"Düşmana karşı birlikte mücadele verelim"
banner301
Çerkezköy Bakış - Ak Parti 19-21.Dönem İstanbul Milletvekili Mukadder Başeğmez Çerkezköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Demoktrasi Nöbeti’ne katılarak, darbe girişimine karşı başlatılan mücadeleye destek verdi.

“GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR”
banner287
FETÖ mensubu bir grup askerin darbe girişimine karşı halkın gösterdiği direnci Kurtuluş Savaşı’nda halkın düşmana karşı verdiği mücadeleye benzeten Mukadder Başeğmez, Gaziantep ile Şanlıurfa’da kurtuluş savaşı döneminde verilen mücadeleden örnekler verdi. Günün birlik ve beraberlik günü olduğunu belirten Başeğmez “Vatandaşlarımız ülke genelinde FETÖ-PYD’ye mensup bir grup askerin başlatmış olduğu darbe girişimine karşı cansiperane direnç gösterdi. Bu direnç, yıllarla unutulmayacak bir mücadele olacak” dedi.

“KIRGINLIKLARI KÜSKÜNLÜKLERİ BİR TARAFA BIRAKALIM”
Demokrasi Nöbeti’ne tüm Çerkezköylülerden destek vermelerini isteyen Başeğmez “Bu bir siyasi parti meselesi değildir. Kırgınlıkları, küslükeri bir tarafa bırakalım. Burada bir vatan meselesi vardır. Düşman belli; bu düşmana karşı hep birlikte mücadele vermeliyiz. Milletimizin ortak mücadelesinin karşısında hiçbir kuvvet duramaz.” diye konuştu. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459