Duyarsız sürücü trafiği felç etti

Duyarsız sürücüler trafikte diğer sürücüleri çileden çıkarmaya devam ediyor.

Duyarsız sürücü trafiği felç etti
banner301
Çerkezköy Bakış - Orantısız nüfus artışının dezavantajlarından biri olan trafik yoğunluğunun olumsuzlukları Çerkezköy’de her gün baş gösteriyor. İlçenin en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi’ne giren bir kamyon trafiği adeta felç etti. Vatandaşların ve diğer sürücülerin büyük tepkisine maruz kalan kamyon şoförü trafik polislerinin yazdığı cezaya aldırmadan aynı yoldan yoluna devam etti.

CADDE ORTASINDA DURDU

Duyarsız bir kamyon sürücüsü trafiği felç etti. İlçenin en işlek caddesi olan ve büyük araç girişinin yasak olduğu Atatürk Caddesi’ne giren koca kamyon, yapılan çift sıralı hatalı parkların da etkisiyle cadde ortasında kaldı. Uzunca araç kuyruğuna sebebiyet veren kamyon vatandaşları çileden çıkardı.

ÇERKEZKÖY MÜ, MECİDİYEKÖY MÜ?

Cadde esnafı, sürücüler ve vatandaşlar ortaya çıkan manzara karşısında sessiz kalmazken, esnaflar caddenin yoğunluğundan dolayı ‘Çerkezköy mü, Mecidiyeköy mü?’ şeklinde serzenişte bulundu. Yaklaşık 15 dakika boyunca olduğu yerden kıpırdayamayan kamyona polis müdahale etti.
banner287YEŞİL ALANA ÇIKTI

Tıkanan trafiğe müdahale eden trafik ekipleri, kamyon sürücüsüne ceza yağdırdı. Yolu kapatan kamyon polislerin yardımı ile caddeden çıkartılmaya çalışırken, yeşil alana çıkarak çiçeklere de zarar verdi. Duyarsız sürücü kesilen cezanın ardından yolunda değişiklik yapmayarak aynı şekilde yoluna devam etti.

HATALI PARKLARA DA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Yaşanılan trafik çilesinin ardından vatandaşlar cadde boyunca yapılan çift sıralı ve düzensiz parklardan dolayı seyir halinde olan araçlara geçiş alanı kalmadığından yakındı. Sürücüler günden güne çekilmez bir hal alan Çerkezköy trafiğine yetkililerin acil şekilde müdahale edilmesini de istediler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trafik sorununa Acil çözüm üretilmesi lazım.
Trafik sorununa Acil çözüm üretilmesi lazım. - 1 yıl Önce

Malesefki Atatürk,Öztrak caddelerinde trafik yürümüyor artık özellikle altı yol kavşağından 20,25dk once geçemiyoruz birde bunun üzerine caddelerd yolcu indirip bindiren münübüscüler olunca ortaya çıkılmaz bir hal alıyor,ne ambulans nede itfaiye aracı gidebiliyor.yöneticilerimizden çözüm bekliyoruz

serhat
serhat - 1 yıl Önce

bunlar iyi günler kapımızın önünden araçla çıkamayacağız her köşeye bina dikiliyor 10-15 daireli apartmanlar her birinde araba var park yeri bulamıyoruz

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 1 yıl Önce

Çerkezköy'ün trafik sorununun asıl sebebi neymiş yetkilisizlikmiş! İş Kurumuna ilan verip Çerkezköy'ün trafiğine çözüm bulacak elamanlar arayalım bari.

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç @Bülent Akkoç - 1 yıl Önce

Hasan'cım anlayana sivri sinek saz anlamayan davul zurna az!

Hasan
Hasan @Bülent Akkoç - 1 yıl Önce

lım lı yorum yapan arkadaş.. belediye babanın işyeriyse öyle yap tabi..işkurdan Cv leri iste incele işe yarar elemanları tespit et.

Vatndaş
Vatndaş - 1 yıl Önce

Duyarsız sürücü kim acaba?
O kamyon ile caddeye girenmi? Yoksa o araçları yol kenarına bilinçsizce işine geldiği gibi çenlermi?

vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

Belediye otobusleri çok yavas ilerleyip 10 metrede bir yolcu aliyor. Meydandan tutun ta kipaya kadar trafiği yoruyorlar durak harici durmamalari grekir.acil denetim..

Çerkezköy
Çerkezköy - 1 yıl Önce

Bende o gün hatalı park ve yasak yere giren kamyon şöför mağduruyum en az 30 dk bekledik
Umarım vatandaşlarımız biraz daha duyarlı olurlar

Beceriksizler.
Beceriksizler. - 1 yıl Önce

Şehir yönetmeyi beceremeyenler şoföre yayaya suç bulur... Buna akepe de dahil cehepe de.

Kamil Kemali
Kamil Kemali @Beceriksizler. - 1 yıl Önce

Eğer ücretli park uygulaması kalkmamış olsaydı o zaman bakalım oralara park eden vatandaşlar bu şekilde mi duracaklardı.Tek müsebbibi ücretli park olayını iptal ettiren Mustafa Ordu'dur.

Aylin
Aylin - 1 yıl Önce

Yasak


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306