banner507

“Emek vermeye de bedel ödemeye de hazırım.”

İYİ Parti, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Karadiş’in düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi. Burada konuşan Karadiş, “Türkiye’nin geleceğinde imzası olacak bir partinin kuruluş aşaması, Genel merkezinden tutun, en küçük teşkilatlarına kadar zor süreçlerle meydana gelecektir. Büyük emekler verilecek, belki de büyük bedeller ödenecektir. Hem emek vermeye hem de bedel ödemeye hazırım.”

“Emek vermeye de bedel ödemeye de hazırım.”
banner301

Çerkezköy Bakış - Etbeyi’inde düzenlenen programa, İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Enes Kaplan, İYİ Parti İl Başkanı Seval Erkan ve yönetimi, İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemalettin Turlin ve yönetimi, İyi Parti Saray İlçe Başkanı Raim Buluş ile çok sayıda partili katıldı.

“YOLUMUZ UZUN, YÜKÜMÜZ AĞIRDIR”
Burada konuşma yapan İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Karadiş, İYİ Parti’nin Çerkezköy’deki Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilmiş olmaktan gurur duyduğunu belirtti. Karadiş, “Şahsım, Meral Akşener hanımefendinin kurucu olarak şereflendirdiği,  İYİ Parti’nin Çerkezköy’deki Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım. Türkiye’nin geleceğini şekillendirmeye aday bir partinin, 28 yaşında kurucuları arasında yer almaktan gurur duyuyorum. İleri ki günlerde açıklayacağım ekibimle birlikte, Çerkezköy’de bu bayrağı taşıma ve diğer partiler gibi, şahsım da bu partide başta ilçemiz Çerkezköy’e sonrasında İlimiz Tekirdağ’a ve güzel ülkemiz Türkiye’ye olan sorumluluğumuzu, Rabbim’in bizlere beden ve fikir lisanıyla ödemeye çalışacağız. Bizlere hak ettiğimizin ötesinde bu görevi uygun gören tüm değerli büyüklerime teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. “dedi.

banner287

“HEM EMEK VERMEYE HEM DE BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIM”
Karadiş, konuşmasını şöyle sürdürdü: Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde, geçmişteki tecrübelerim ve gençlik heyecanıma olan inancımla bana tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimden geleni yapmaya adayım. Çerkezköy’de doğmuş ve emlak ticareti ile uğraşan bir kardeşinizim. Ben bu görevi kabul ederken, her şeyden ve herkesten çok Çerkezköy’e olan inancımla kabul ettim. Çünkü beni ben yapan doğrularım ve yanlışlarımla bugünlere getiren Çerkezköy’dü ve yine geleceğimi şekillendirecektir. Türkiye’nin umudumuz ve iddiamız odur ki, geleceğinde imzası olacak bir partinin kuruluş aşaması, Genel merkezinden tutun, en küçük teşkilatlarına kadar zor süreçlerle meydana gelecektir. Büyük emekler verilecek, belki de büyük bedeller ödenecektir. Hem emek vermeye hem de bedel ödemeye Rauf Karadiş olarak hazırım. Ülkesini ve milletini seven, ‘İYİ Parti’de ben de yer almak istiyorum, geleceğin inşasında ben de olmak istiyorum.’ diyen tüm genç kardeşlerimi bizlerle birlikte yürümeye ve bu davanın gaz lambalarını yakmaya davet ediyorum. Yolumuz uzun, yükümüz ağırdır. Şimdiden bizlere destek veren vermeyen, verecek olan ve vermeyecek olan herkesi yürekten selamlıyorum.”diye konuştu.
Buradaki programın ardında İYİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatının tanıtım programına geçildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493