FETÖ/PDY Soruşturması 40 gözaltı

Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 40 iş adamı gözaltına alındı.

FETÖ/PDY Soruşturması 40 gözaltı
banner301
Çerkezköy Bakış - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mali yapılanmasına yönelik Tekirdağ'ın Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde gerçekleştirilen operasyonda, 40 kişi gözaltına alındı.
Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ekiplerince, 3 ilçede örgütün mali yapılanmasına yönelik operasyon başlatıldı.
Operasyon kapsamında, aralarında Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği (ÇESİAD) üyesi ve yöneticilerinin bulunduğu 40 kişi gözaltına alındı.
9 kişinin ise il dışında gözaltına alındığı öğrenildi.
Gözaltına alınan E.P., E.Ö., Ö.O., C.A., H.M.Ö., M.Y., A.A., R.A.A., C.A, L.Y., A.Y., S.A., Y.İ., A.H.A., Ö.D., H.Ş., İ.H.G., İ.Ş.T., B.A., H.A., İ.T., A.Y., B.Ö., Y.A., K.A., Ö.K., C.A., A.A., M.S.T., M.A., M.T., İ.S., M.B., Y.A., Y.Y., Y.K., S.Ö., S.S. ifadeleri alınmak üzere Çorlu KOM Grup Amirliği'ne götürüldü.

banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2016, 17:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk özel harekat
Halk özel harekat - 1 yıl Önce

Zamanında bankasyanın önünde eylem yapan esnafları da almışsınızdır inşAllah. Zira bölgenin zenginleri ve tanınmışları oldukarı için hala rahat rahat geziyorlar da HABERİNİZ olsun!

parkting
parkting - 1 yıl Önce

isimleri neden yazmadınız zenginler diye mi

sss
sss - 1 yıl Önce

isimleri neden yazmadınız zenginler diye mi

ÖFKELİ ŞİRİN
ÖFKELİ ŞİRİN - 1 yıl Önce

imamları gözaltına aldıklarında adamların açık adreslerine varana kadar isimlerini aleni yazmıştınız da şimdi niye kısaltma kullanıyorsunuz..gazetecilik dimi sizin yaptığınız.tarafsız gazetecilik.hatta adamın yakınlarını arayıp önceden izin aldığınızı da biliyoruz haber yapmak için.ama niyeyse imamlara aynı hassasiyeti göstermek zorunuza gitti.yanlı taraflı güvensiz habercilik bu olsa gerek..

adam olun
adam olun - 1 yıl Önce

yorum yapan arkadaşlar beyniznizde sıkıntı mı var bu adamların adliyede sicil kayıtları bile yok siz kimsiniz ki bu adamlara iftira atıp namus dersi verebiliyorsunuz adam olun adam

adam olun
adam olun - 1 yıl Önce

bu adamlar hırsızlık yapmadı yolsuzluk yapmadı haram yemedi baştakiler gibi vatan hayinliği yapmadı gelmiş burda laf kalabalıgı yapıyorsunuz isimlerini tek tek yazsa ne olacak ne yapabileceksiniz adamsınız ya ötün bakalım soğan erkekleri

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306