Hedef olunca başarı da olur

‘Yalnız Değilim’ projesi kapsamında Rol Model ziyaretleri devam ediyor.

Hedef olunca başarı da olur
banner301
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Yalnız Değilim’ projesi kapsamında Rol Model ziyaretleri devam ediyor.
İŞ HAYATIYLA İLGİLİ SORULAR YÖNELTTİLER
Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri önceki gün Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü (ÇOSB) Mehmet Özdoğan’ı ziyaret etti. Okul Müdürü Süleyman Berk, Müdür Yardımcısı İbrahim Gündoğdu ve Toplum Destekli Polis Büro Amirliği Polis Memuru Polat İnce’nin yer aldığı ziyarette öğrenciler Özdoğan’a iş hayatıyla ilgili sorular yöneltti.
TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞMANIZI İSTEDİK
Ziyarette Yalnız Değilim projesi – Rol Model ziyaretleri ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Süleyman Berk, “Öğrenciler proje kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ediyor ve yetkililerden kurumlarla ilgili bilgi alıyorlar. Siz de öğrencilerimiz için rol modelsiniz. Bu kapsamda sizleri de ziyaret edip, tecrübelerinizi öğrencilerimizle paylaşmanızı istedik” dedi.
banner287
ÇOSB HAKKINDA BİLGİ VERDİ
ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğrencilere teşekkür eden Özdoğan, öğrencilerin tüm sorularına içtenlikle cevap verdi.  Öğrencilere sürekli olarak hedefler belirlemelerini söyleyen Özdoğan, öğrencilere ÇOSB hakkında da bilgi verdi.
İŞ İŞTİR
Hedef olunca başarının da olduğunu ifade eden Özdoğan “Size iş hayatında ne iş verilirse küçümsemeden yapın. Çünkü işin küçüğü ve büyüğü olmaz, iş iştir. Ben iş hayatımda sürekli insanı ön planda tuttum. Yapılan ve hayata geçirilen her yeni proje de beni mutlu ve motive etti” dedi. Ziyarette Özdoğan, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2015, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306