Heykel polemiğine CHP de dahil oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak heykel polemiğine dahil oldu.

Heykel polemiğine CHP de dahil oldu
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak heykel polemiğine dahil oldu.

“CİDDİYE ALMIYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Koltuk telaşına düşerek ağzından çıkanları kulağı duymayan zatın söylemlerini kamuoyu gibi bizlerde ciddiye almıyoruz. Bu söylemler gözü olup gören, kulağı olup duyan ve aklı başında olan insanın söyleyebileceği söylemler değildir.  Şunu net bir şekilde söyleyebiliriz. 15 Temmuz öncesi ve sonrasında  Fetullahçı Terör Örgütü'nün yanında bulunan, destek veren, beraber yürüyen, devlet kurumlarına sızmasına sebep olan, bunları kollayan ve büyüten kim varsa bizim için namussuz ve alçaktır.

“SORMA HAKLARI YOKTUR”

banner287
Fetullaçı Terör Örgütü tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerine kumpas kurulma sürecinde devletin kozmik odalarına Fetullahçılar sokulurken, Habur'da çadır mahkemeleri kurulup Oslo'da PKK ile pazarlık yapılırken, ne istediyseler verenler, o gün terörü besleyip büyütenler, bugün ülkenin içine düşmüş olduğu terör ortamından, ekonomik krizden ve ülkemizin itibarsızlaştırılmasından sorumludurlar. Bunları eleştirmeyen hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi'ne 27 gün neredeydiniz diye sorma hakkına sahip değildir. Sayın Öğe ilk önce geçmişten günümüze bu örgütlere destek olan, düne kadar kol kola gezdiği Fetullahçı terör örgütü mensubu herkesi lanetlesin, sonra bizleri eleştirsin.

“BU ZİHNİYETİ LANETLİYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi kurulduğu günden bu yana Vatanı uğruna can veren tüm şehitleri bağrına basmış, şehitlerimiz arasında hiçbir zaman ayrım yapmamış aksine her birini sahiplenmiştir. Günümüzde şehitlerimizi bile ayrıştıran bu zihniyeti lanetliyoruz. 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizden Ömer Halisdemir'in ismini ve büstünü Çerkezköy'de ölümsüzleştiren parti ayrımı gözetmeksizin Belediye Meclis Üyelerimizin tamamına ve Sayın Belediye Başkanımız Vahap Akay'a şükranlarımızı sunuyoruz.

“YAŞASIN TAM DEMOKRASİ”

Bizlerin tek derdi Belediyemiz ile uyum içerisinde 10 yıldır harabe haline getirilmiş olan Çerkezköy'ü Sevdamız Çerkezköy sloganı çerçevesinde yeniden yaşanabilir bir kent haline getirmektir. Bizler enerjimizi sadece bu yönde kullanıyoruz. Bahse konu şahsa tavsiyemiz, konuşmuş olmak için konuşup halkın nezdinde hem kendisinin hem de bağlı bulunduğu siyasi kurumun saygınlığına gölge düşürmemesidir. Ne darbe, ne dikta, yaşasın tam demokrasi. Güven ve umut, karanlık ve korkuyu yenecektir. Türkiye Cumhuriyeti, daima ileriye gidecektir. Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında Türkiye’yi böldürmeyeceğiz, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Laik Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağız. Bu duygu ve düşünceler ile vatanı uğruna can veren tüm şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyoruz. Vatansever halkımıza saygıyla duyurulur"

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem tan
Adem tan - 1 yıl Önce

Polimik yapmaya gerek yok Abdullah Öge ciksin fetullah gulen terör örgütüne 15 temmuz oncesinde ve sonrasinda destek veren alcaktir namussuzdur desin olay kapansin tabi diyebilirse..... ama diyemez oge de akp nin kriptolarindan fetoculer ile yilardir kolkola yuruyen biri

55
55 - 1 yıl Önce

Şu 15 Temmuzda sokağa inenler neden şimdi asıl toplu toplu şehitler gelirken sokaklara çıkamıyor evden seyrediyor. Şehitler hep aynı vatan için ölmüyormu illde AKP yemi dokunacak ucu şehidin siyaseti olurmu be yazık hadi şimdi çıkalımdaaaa

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Abdullah Öğeyi Paralel yapı ile ilişkisi olduğunu beyan eden CHP İlçe örgütüne sesleniyorum,
Engin Camcının kaynı değilmiydi Fetöden içeri alınan,İlçe Başkanınızın yakın akrabaları bu örgütün ablalığını yapmasını?
Hiç boşuna kendinizi yırtmayın,bu saatten sonra siz naparsanız yapım 15 Temmuz Darbe girişiminin destekçileri olarak anılacaksınız.

...
... @Vatandaş - 1 yıl Önce

Fetöden içeri alınan hiçmi akp li vekil yok, çerkezköyde tekirdağda yıllarca akp saflarında gezinenlerin hepsi fetöden içeri alınmadımı? engin camcının kaynı kime oy veriyormuş? akp ye değilmi?

AK Partili
AK Partili - 1 yıl Önce

Siz hertürlü pisliğinizi başarılı olamayınca bu insanlara şirin gözükmeye çalışarak yaptınız ama budefa sizi bu millet unutmayacak,evlerinizde darbe girişiminin sonuçlanmasını bekleyecek kadar vatan hainisiniz. Kalkmış Vatan sevdalısıyız diye nutuk atıyorsunuz.
Birilerinin geçmişte bu örgütün niyetini bilmeden bağı oldu evet ama bu ilişkisini sizin gibi darbe girişimi sonrası da onları savunarak sürdürmedi. Partinizin genel Başkanı onların elebaşlarının isimlerini meydanlarda alkışlatıyor,
Çok pişkinsiniz çokkk

Zeynep
Zeynep - 1 yıl Önce

Genel Başkanınız ın, akp nin polisi demesi sizi utandırmıyor mu? Bu nasıl bir saygısızlıktır. Lanetli ağız sadece sizde var zaten, kimin lanetli olup, şehid canezelerinde çelenklerin tekmelenmesinden belli. Bu halk sizi çok iyi tanıyor ve iktidar yapmıyor bu utanç size yeter artarda!....

CAVİDAN
CAVİDAN - 1 yıl Önce

Halen kendinizi savunuyorsunuz,Ak Partiye de çamur atıyorsunuz,bu nasıl bir pişkinlik,nasıl bir yüzsüzlüktür. Abdullah Öğe ve ak partililer hainlere karşı meydanlardayken sizler evinizde oturdunuz,bunu halkın görmediğini sanıyorsunuz.
Artık sizi bu halk vatanı bölmeye çalışanların destekçisi olarak ilelebet hatırlayacak ve anacaktır..

serhat vatan
serhat vatan - 1 yıl Önce

15 temmuz haın darbe girisimi basarısız olunca haınler, 15 temmuzda bu azız mılet cerkezkoy beledıye meydanına toplandı ve belediye başkanı sn. vahap AKAY’ı ve CHP yönetimini Ak Parti Çerkezköy ilçe başkanı Abdullah öge meydana davet etti ama o gabralı otelin catı katında kahvesını yudumlayarak azız mılletı otel catısından ızlemekle yetındı ve sımdı kalkmıs 15 temmuz sehıtımız ömer halısdemir’in heykelını yapıcağız dıyor pekı ozaman adama sormazlarmı vahap akaya ve CHP ilce yönetimi 15 temmuz gecesi nerdeydiniz vatan elden gıdınce mı meydanlara cıkacakdınız ve sımdı kalkmıs Şehıt Ömer halisdemir’in uzurınden prım yapmaya calısıyorsun ve makamına nıye saklandın ozaman 30 agustos da cıktığın gıbı meydanlara 15 temmuzda niye cıkmadın meydanlara niye saklandın ya ozaman vahap akayı ve CHP ilce yönetımı esefle kınıyorum

serhat vatan
serhat vatan - 1 yıl Önce

15 temmuz haın darbe girisimi basarısız olan haınler ve 15 temmuzda bu azız mılet cerkezkoy beledıye baksanı vahap akay CHP ilce yonetımını meydana davet etti ama o gabralı otelin catı katında kahvesını yudumlayarak azız mılletı otel catısından ızlemekle yetındı ve sımdı kalkmıs 15 temmuz sehıtımız ömer halıs demır ın heykelını yapıcaz dıyor pekı ozaman adama sorarlar vahap akaya ve CHP ilce yönetimi 15 temmuz gecesi nerdeydın vatan elden gıdınce mı meydanlara cıkıcak dınız ve sımdı kalkmıs Şehıt Ömer halıs demırın uzurınden prım yapmaya calısıyosun ve makamına nıye sakladın ozaman 30 agustos da cıktın gıbı meydan lara 15 temmuzda niye cıkmadın meydanlar niye saklandın ya ozaman vahap akayı ve CHP ilce yönetımı esefle kınıyorum


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306