İki kurum arasındaki anlaşmazlık vatandaşı mağdur ediyor

Çerkezköy Vergi Dairesi, elverişsiz fiziki şartları ile vergi mükelleflerine hizmet vermekte zorlanıyor. Bu nedenle Bağlık Mahallesindeki eski Maliye lojmanlarının bulunduğu alana modern bir bina yapılması planlandı. Ancak Çerkezköy Belediyesi ile Vergi Dairesi Müdürlüğü arasındaki 130 metrekarelik alan anlaşmazlığı inşaattın başlamasına engel oluyor.

İki kurum arasındaki anlaşmazlık vatandaşı mağdur ediyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Uzun süredir yeni bir hizmet binası arayışında olan ve mevcut bulunduğu binada mükelleflerine yetersiz hizmet veren Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürlüğü için, Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından yeni bir yer arayışına girildi. Yapılan çalışmalar neticesinde uzun yıllar metruk durumda bulunan maliye lojmanlarının yıkılarak Çerkezköy Vergi Dairesi yapılması kararlaştırıldı.

banner287
BELEDİYE PARA İSTEDİ 

Vergi Dairesi çalışanlarının daha ferah bir ortamda mükelleflerine hizmet vereceği, kantini ve yemekhanesinin de olması planlanan yeni hizmet binasının daha geniş ve kullanışlı olması için Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanlığı, lojmanın yanındaki Çerkezköy Belediyesi’ne ait 130 metrekarelik arsayı ücretsiz talep etti. Belediye ise ücreti karşılığında arsanın devredilebileceğini ifade etti. İki kurum arasında yaşanan para anlaşmazlığı nedeniyle Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürlüğü’nün yeni binasının inşaatına başlanamadı. 
Şuan Çerkezköy Vergi Dairesi Erna Center’de küçük bir bölümde zor şartlarda yaklaşık 300 bin kişiye hizmet vermeye çalışıyor 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

Neden parasini odemiyor yada belediyenin sizin parti zamanindan kalan borcundan mahsup etmiyor.alacagina sahinlar vermeye gelince yok

Mehmet elibol
Mehmet elibol - 10 ay Önce

yollara aydınlatma direği için karayolları da para istemişti. üst geçit için de karayolları para istemişti. afferin belediyeye siz de devletten isteyin hep onlarmı bizi sömürecek.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306