İlk denemeyi iki başkan yaptı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile yapımı süren Kentpark’ta incelemelerde bulundu. Burada iki başkan spor aletine binerek ilk denemeyi karşılıklı birlikte yaptı.

İlk denemeyi iki başkan yaptı
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Büyükşehir Belediyesi tarafından Hükümet Konağı’nın arkasında bulunan Adnan Kahveci Parkından başlayan Kentpark projesinde çalışmalar sürüyor. Başkan Kadir Albayrak, beraberindeki Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte Kentpark’ta incelemelerde bulundu. Kentpark’ın son durumu hakkında görevli personelden bilgi alan Başkan Albayrak, “Çalışmalarımız hızlı ve sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Kentpark, sürekli olarak nüfusu büyüyen Çerkezköy’ümüzün önemli bir sosyal ihtiyacıydı. Bu park tamamlandığında Çerkezköy güzel bir sosyal alana daha kavuşmuş olacak. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.
İncelemede Albayrak ve Akay, park alanında bulunan spor aletlerinin ilk denemesini birlikte yaptı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memur
Memur - 11 ay Önce

Kent parkin cerkezkoye olmasi cok iyi oldu burda en azindan sosyal faaliyet acik alan oturma eglenme acisindan cok iyi yatirim bence tebrik ederim emegi gecen herkese

Canan inan
Canan inan - 11 ay Önce

Sayın Başkanım çok güzeloluyor ama biz İstasyon mahallesinden
Çerkezköy e geçemiyoruz malum Atatürk Viyadüğü yaya kaldırımı
Tek kişilik lütfen bir çözüm bulun Saygılarımla.

Vatandaş
Vatandaş - 11 ay Önce

Büyükşehir başkanı ölmüş ağlayanı yok

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493