Kapaklı Ülkü Ocaklarından Afrin operasyonuna destek

Kapaklı Ülkü Ocakları tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtında şehit düşen ve terörle mücadeleye devam eden Mehmetçikler için Kur’an-ı Kerim okutuldu.

Kapaklı Ülkü Ocaklarından Afrin operasyonuna destek

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Recep Güven Parkında düzenlenen Mevlid-i Şerif’e Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, AK Parti ve MHP İlçe yönetimi, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kapaklı Temsilcisi İbrahim Çetinbaş ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Ardından şehit düşen ve terörle mücadeleye devam eden Mehmetçikler için Kur’an-ı Kerim okundu. Burada Kapaklı Ülkü Ocakları Başkanı Ulaş Boy ile çok sayıda ülkücü, Mehmetçiğe destek için üzerlerine asker üniforması giydi.
“ALLAH TÜRK’Ü KORUSUN”

banner287
Harekatın sonuna kadar desteklediklerini belirten Kapaklı Ülkü Ocakları Başkanı Ulaş Boy, “Atalarımızın yıllarca adil olarak ev sahipliği yapmış olduğu topraklara adaleti ve huzuru sağlamak için girmiş bulunmaktayız. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bu mücadelesini de Ülkücü harekat olarak sonuna kadar desteklemekte ve genel başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey’in emirleri doğrultusunda bu kutlu mücadelede geride kalanları düşünmeksizin kanımızın son damlasına kadar mücadele etmekten bir adım dahi geride kalmayacağımıza aziz Türk milleti önünde söz veriyorum. Kahrolsun Türk düşmanları, yaşasın Kızılelma’mız. Yaşasın turan ülkümüz, yaşasın Türk milleti. Mazlumların kurtuluşu insanlığın huzuru için cihan mülkün, mülk Türk’ün olsun.  Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin. Ne Mutlu Türk’üm Diyene.” dedi.
Ulaş Boy’un konuşmasının ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kapaklı Temsilcisi İbrahim Çetinbaş'a Kur'an-ı Kerim ve Bayrak takdim edildi. Sonrasında ülkücü yemin’i yenilendi ve gelen davetlilere ikram edilen yemeğin ardından program son buldu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306