Karadeniz belgelerle konuştu

Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerine AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Adayı olarak katılan Ömer Karadeniz, bir sosyal medya hesabında kendisine yönelik bulunulan iddialara cevap verdi.

Karadeniz belgelerle konuştu
banner301
Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerine AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Adayı olarak katılan Ömer Karadeniz, bir sosyal medya hesabında kendisine yönelik bulunulan iddialara cevap verdi. FETÖ terör örgütü ve paralel yapıyla mücadele ettiğini kaydeden Karadeniz, “Ayrıca benim mal varlığıma tedbir amaçlı el konduğu söylenmekte. Benim malım ve canım bu ülkenin istiklaline ve istikbaline, davama ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yoluna feda olsun. Ancak malvarlığıma tedbir konulduğu koca bir yalandır. Ne mallarıma, ne hesaplarımda herhangi bir tedbir yoktur. Pasaportuma da el konulmamıştır” dedi. Karadeniz, basın açıklamasının sonunsa şirketine ve kendisine ait faaliyet belgesi, banka hesapları, tapu kaydı ve pasaportunu da gösterdi.

Çerkezköy Bakış -
Son yapılan milletvekilliği genel seçimlerine AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Adayı olarak katılan Ömer Karadeniz, bir sosyal medya hesabında kendisine yönelik bulunulan iddialara cevap verdi.

“BU SALDIRILARI KARŞILIKSIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Ülke olarak çok zor bir süreçten geçtiğimizi kaydeden Karadeniz, “Bu süreçten geçerken kamuoyunda ve bazı sosyal medya hesaplarında benim hakkımda bir algı operasyonu ve pr çalışması yapılmaktadır. Bu süreçte bulanık suda balık avlamaya çalışanların kötü niyetlerinin farkındayız. Bu çalışmaların siyasi ve ticari rekabetten kaynaklandığını tahmin ediyorum. Çamur at izi kalsın mantığıyla yapılan bu alçak saldırıları elbette karşılıksız bırakmayacağız” dedi.

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM”

Son zamanlarda hakkında oluşturulan olumsuz algı ve özellikle bir sosyal medya kullanıcısının hakkında yapmış olduğu iddiaların asılsız ve mesnetsiz olduğunu söyleyen Karadeniz, bu iddialardan dolayı bir açıklama yapma gereği duyduğunu kaydetti. Söz konusu sosyal medya kullanıcısının kendisi hakkında FETÖ mensubu olduğunu ve bu çerçevede mallarına el konulduğunu iddia ettiğini söyleyen Karadeniz “Ben kendisi hakkında Çerkezköy Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundum” dedi.
banner287

“TARAFIM BELLİDİR”

15 Temmuz’da FETÖ terör örgütü tarafından yapılan, 241 vatanseverin şehit edildiği darbe teşebbüsünü kınayan Karadeniz “Eğer bu melun darbe gerçekleşmiş olsaydı, ben bugün burada olmayacaktım. Ya infaz edilmiştim ya da hapishanedeydim. 15 Temmuz akşamı darbe kalkışmasını duyduğum ilk andan itibaren beklemeden harekete geçen, gidişata göre pozisyon belirlemeyen, Kapaklı’da ilk toplu mesajı atıp insanları Kapaklı meydanına çağıran, Kapaklı meydanında ilk konuşmayı yapan, 15 Temmuz akşamından, son nöbet gününün sabahına kadar kesintisiz bütün demokrasi nöbetlerine katılan ve sabah en son evine giden biri olarak Allah’a yemin ediyorum ki, hayatımın hiçbir anında ikiyüzlü davranmadım. Hiç takiye yapmadım. Bu terör örgütünün ilk darbe kalkışması olan 17-25 Aralık’tan beri tavrım gayet açık ve net olarak ortadadır. Tarafım bellidir. Ben devletimin yanındayım. Milletimin tarafındayım. Seçilmiş meşru hükümetin ve reis-i cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayım” diye konuştu.

“BÜTÜN GAYRETİMLE ÇALIŞTIM”

17-25 Aralık 2013 tarihinden hemen sonra 2014 yerel seçimlerinde Kapaklı’da AK Parti Belediye Başkan Adayı olduğunu söyleyen Karadeniz “Malımla, canımla, bütün gayretimle çalıştım. Akabinde 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçim sabahına kadar çalıştığım herkesin malumudur. Yine 25. Dönem milletvekili aday adayıydım. 26. Dönemde milletvekili adayı yapıldım. 5.sırada olmama rağmen ülkemin huzuru ve siyasi istikrar için birinci sıra adayıymış gibi çalıştım” dedi.

“KOCA BİR YALANDIR”

Bu dönemde bazı tehditler aldığını, çok küfür yediğini iddia eden Karadeniz “Fakat yılmadan çalıştım. Bütün bu seçim dönemlerinde FETÖ terör örgütü ve paralel yapıyla mücadele ettim. Bütün bu mücadelem ortadayken belli ki bu pr çalışmalarının ve sosyal medya kullanıcısının amacı benim üzerimden bir algı oluşturmak, soruşturmalarda hedef saptırmak, soruşturmaları sulandırmak, esas darbeciler be failler dururken dikkatleri başka tarafa çekmek, işi sulandırmak, at izini it izine karıştırmak, soruşturmaların merkezine AK Partiyi ve Ak Partilileri oturtmaktır. Paylaşımlara bakıldığında partimizin üst düzey yöneticilerine, seçilmiş milletvekillerimize, partimizde siyaset yapan il, ilçe başkanlarımıza, meclis üyelerimize çeşitli iddia ve isnatlarda bulunmaktır. Ayrıca benim mal varlığıma tedbir amaçlı el konduğu söylenmekte. Benim malım ve canım bu ülkenin istiklaline ve istikbaline, davama ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yoluna feda olsun. Ancak malvarlığıma tedbir konulduğu koca bir yalandır. Ne mallarıma, ne hesaplarımda herhangi bir tedbir yoktur. Pasaportuma da el konulmamıştır” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2016, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan TEMUR
İlhan TEMUR - 2 yıl Önce

Ferto davasını sulandırmaya başladılar,rakip firmalar bir birini dedikudu asılsız ihbarla fetoculukla suçlamaya başladı gibi...Yıllardan beri Karadeniz burada iş yapıyor bir yanlışı görülmedi ki....Feto ile birlikte olmak için beraber olmak için can atan tepedekilere bakılmalı...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459