Kaymakam Gürbüz: Sabaha kadar meydanlardayız

Ankara’da Bulunan Kapaklı İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Telefonla Bağlanarak Eski Belediye Meydanında Bulunan Kalabalığa Seslendi.

Kaymakam Gürbüz: Sabaha kadar meydanlardayız
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da, darbeye karşı toplanan kalabalık uzun süre tekbir getirerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine slogan attı. İzinli olduğu için Ankara’da Bulunan Kapaklı İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz de, Telefonla Bağlanarak Eski Belediye Meydanında Bulunan Kalabalığa Seslendi. Kaymakam Gürbüz, “Devletin, milletin, hükümetin, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Bugün alanları terk etmeyeceğiz.” dedi.
banner287

Kaymakam Gürbüz, “Bu akşam, Türk demokrasisine bir kara leke olarak geçmiştir. Vatan haini paralel çete darbe girişiminde bulunmuştur. Türk milleti buna gerek cevabı vermiştir ve verecektir. Kapaklı halkı olarak bugün meydanlardayız. Devletin, milletin, hükümetin, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Bugün oraya gelmek çok isterdim. Ama yollar kapalı gelemiyorum. Bedenim ile  orda olamasam da ruhumla oradayım. Kutlu direnişimiz mübarek olsun, bu milletin önüne hiçbir engel çıkarılamayacak. Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizin arkasındayız. Bugün alanları terk etmeyeceğiz. Sabahlara kadar alanlardayız. Hepinizin dualarla alanlarda bulunmanızı temenni ediyorum. Dualarınızı esirgemeyin, hepinizi Allah’a emanet ediyorum” Dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459